Atvērts līdz 17:00

Apkope

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

SIP uzturēšana

Daži cilvēki uzskata, ka SIP mājām ir nepieciešama intensīva apkope, taču patiesībā tas tā nav. Visa to apkope, galvenokārt, aprobežojas ar struktūras estētiku, nevis tās funkcionalitāti. Pēc vairākiem gadiem, iespējams, būs jāatjauno tikai mājas fasāde, bet pat tad, tas būs atkarīgs no fasādes veida. Tas nozīmē, ka varat izmantot mūsdienu viegla apšuvuma sistēmas. Ja SIP māja ir klāta ar koka dēļiem vai skārda plāksnēm – ar dēļu vai HPL plātņu imitāciju, fasādes uzturēšana un kopšana nebūs laikietilpīga, jo lietus noskalos to un plāksnes vienmēr izskatīsies jauki. Atšķirībā no MgO, iespēja krāsot paneļus pēc šuvju blīvēšanas un dēļu sagatavošanas, ar OSB materiālu tas nebūs iespējams.

MgO apkope

MgO plāksnes ir izturīgs, kvalitatīvs, ugunsizturīgs minerālu būvmateriāls. Magnija oksīda paneļus var uzskatīt par termiski efektīvas ēkas kodolu. Tas ir īpaši daudzpusīgs risinājums izmantošanai iekšējās un ārējās konstrukcijās un ir paredzēts, lai atrisinātu dažus no grūtākajiem būvniecības izaicinājumi. Magnija oksīda paneļiem ir daudz pielietojumu, ieskaitot sienu un griestu apšuvumu, fasādes, jumta logus, flīžu pamatnes un ieklāšanu. Tie ietver sevī izturību pret uguni, mitrumu, pelējumu, sēnītēm un kukaiņiem. Pateicoties tā stiprībai un izturībai, MgO panelis pagarina konstrukciju, piemēram, māju un ēku, kalpošanas laiku. Šis produkts ir tāds, ka pēc uzstādīšanas tā lietošanai nav nepieciešams enerģijas patēriņš un apkope. Visā šī izstrādājuma darbības laikā (50 gadi) tas nav jāremontē vai jānomaina, ja vien ārējie faktori neizraisa nekādus bojājumus. Dažreiz no MgO izgatavotu konstrukciju īpašnieki var izvēlēties tos pārkrāsot vai mazgāt ar ūdeni. Apkope var atšķirties atkarībā no izvēlētās fasādes apdares. Ja tiek izvēlēti dēļi, kopšana būs intensīvāka, jo, kā jau visiem dēļiem, tie būs jāpārkrāso. Izvēloties magnija krāsojumu, būs jāveic papildu darbs un apkope. Turklāt būs iespējams mainīt krāsu, kad vien vēlaties. 
Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt