Atvērts līdz 17:00

Maksājumi

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

Kā veikt pasūtījumu?

Mūsu vietnē varat izvēlēties jebkuru produktu un nekavējoties veikt pasūtījumu tiešsaistē. Tomēr,mēs ieteiktu sazināties ar mūsu pārdošanas komandu, lai apspriestu jūsu vajadzības un saņemtu piedāvājumu, kurā norādīta vēlamā prece, aksesuāri, paredzamā cena un apmaksas noteikumi. Pēc tam varat veikt pasūtījumu tiešsaistē un veikt maksājumu. Pamatojoties uz saskaņoto produktu daudzumu, cenu un maksājuma informāciju, mūsu pārdošanas menedžeris veiks pasūtījumu un sāks apmaksas procesu Jūsu vietā.Maksājuma iespējas

– Avansa maksājums par kopējo summu 100%. – Depozīts + neapmaksātais atlikums: priekšapmaksa 40% depozīta apmērā no kopējās depozīta summas pasūtījums (+ piegādes izmaksas) un atlikušās daļas apmaksa 60% apmērā – pirms vaipiegādes brīdī (60/40 pirkumiem pēc pasūtījuma). Visi mūsu izmantotie maksājumi ir droši

 

Bankas maksājumi

Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts ar skaidriem norādījumiem un maksājuma informāciju. Maksājumu var veikt gan tiešsaistē, gan bankas filiālē. Veicot maksājumu, lūdzu, iekļaujiet pasūtījuma numuru. Kad jūsu depozīts vai pilns maksājums ir saņemts, jūsu pasūtījums tiks apstiprināts.

Atmaksas

Jūsu pasūtījuma atcelšana ir iespējama pirms piegādes vai 14 dienu laikā pēc piegādes, un jūs varat atgūt visa depozīta summa (vai visa pasūtījuma summa, atkarībā no veiktā maksājuma). Samaksātais depozīts, par īpaši izgatavotiem produktiem, netiek atmaksāti, un tos patur UAB SIP LAND. Lai iegūtu papildinformāciju par atmaksu, lūdzu, skatiet mūsu atgriešanas lapu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu noteikumu sadaļu Maksājumi un atmaksas nosacījumi. Ja jums ir kādi jautājumi par apmaksas procesu, mēs labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem, vienkārši sazinieties ar mums.

tālrunis +371261767772 vai e-pasts: info@siphouse.lv.
Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt