Atvērts rīt 08:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

SIP paneļu mājas

Ja jūs meklējat modernu, energoefektīgu un videi draudzīgu dzīvesvietu, tad SIP paneļu mājas varētu būt tieši tas, ko jūs meklējat. 

Lasīt vairāk

Šis jauninājums būvniecības nozarē ir ieguvis ļoti lielu popularitāti gan Latvijā gan visā pasaulē. SIP paneļu mājas apvieno mūsdienīgu dizainu, ilgtspējību un energoefektivitāti, piedāvājot siltu, mājīgu un komfortablu dzīvesvietu.

Lasīt mazāk

Produkta kategorija

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

SIP Paneļi: Kā Viņi Strādā

SIP paneļi (struktuāli izolētie paneļi) ir konstrukcijas elementi, kuros iekļautas trīs galvenās slāņu daļas – divi OSB (orientētā spraugu plāksne) ārējie slāņi un starpējais izolācijas slānis. Šie paneļi ir izgatavoti rūpnīcā un tiek nogādāti uz būvobjektu, kur tie tiek savstarpēji savienoti, veidojot mājas konstrukciju, samontējot gatavās detaļas kopā. 

SIP māju galvenās iezīmes

Ja nopietni apsverat, vai SIP māja būs jums īstā izvēle, iepazīstaties ar mūsu apkopotajiem galvenajiem plusiem, ko piedāvā SIP māju projekti.

SIP māju plusi:

 • Pievilcīga cena – mājas projekts ir liels ieguldījums, tāpēc ikviens vēlas pēc iespējas pievilcīgāku cenu. Salīdzinot ar parastās būvniecības māju, SIP paneļu projekts ir ievērojami lētāks.
 • Starptautiskiem standartiem atbilstoša kvalitāte – viena no lielākajām SIP paneļu projekta priekšrocībām ir garantēta kvalitāte jūsu mājām. Paneļi tiek ražoti, pamatojoties uz īpašām tehnoloģijām, kas garantē spēcīgu,ilgtermiņā iegūtu gala rezultātu.
 • Ātrāka būvniecība – SIP paneļi tiek sagatavoti uzreiz rūpnīcā, tāpēc atliek vien tos atvest uz būvlaukumu un sākt montāžas darbus. Tas ietaupa laiku. Ja mums jau ir vēlamie paneļi inventārā, māju var uzbūvēt nedēļas laikā.
 • Ekoloģija – Pērkot māju no SIP paneļiem, jūs arī saudzējat dabu, jo netiek atstāti būvgruži.
 • Komforts netiek zaudēts – šādu projektu izstrādē tiek nodrošināti visi ierastie komforti. Tie ietver ūdens un elektrības piegādi, pareizu siltumizolāciju, pievilcīgu dizainu utt. Šādas SIP dzīvojamās mājas atbilst visiem nepieciešamajiem komforta standartiem.
 • Enerģijas taupīšana – varam sagatavot A++ SIP māju pēc jūsu pieprasījuma.

SIP māju cena. Kā aprēķināt, cik projekts izmaksās?

Kā jau minējām iepriekš, SIP māju celtniecībai ir daudz pievilcīgāka cena nekā tradicionālajai mājai. SIP paneļu māju cenas var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp izmēra, izvēlētās izolācijas materiāla un mājas dizaina sarežģītības. Tomēr, salīdzinot ar tradicionālajām būvniecības metodēm, SIP paneļu māju cenas ir konkurētspējīgas, it īpaši ņemot vērā ilgtermiņa ietaupījumus uz energoapgādes izmaksām un komfortu.

Kādi faktori nosaka, kāda būs gala rezultāta cena?

 • Izvēlētais mājas projekts. Sipnamelis.lt komanda saviem klientiem piedāvā plašu kabīņu projektu katalogu, katrs ar savu dizainu un funkcijām. Cena būs atkarīga no izvēlētā varianta.
 • Mājas kvadrātmetri – vēl viens svarīgs faktors ir paša projekta izmēri. Lielāka māja izmaksās vairāk nekā mazāka, ņem vērā arī to, vai māja ir vienstāvu vai divstāvu utt.
 • Cenu veidos arī papildu sistēmas un aksesuāri – jumta segums, dekors, apdare, krāsošana un citi izvēlētie elementi.

Par ko ir svarīgi parūpēties pirms būvniecības?

Pirms būvdarbu uzsākšanas ir jāizdara vairākas lietas, lai SIP mājas celtniecība noritētu veiksmīgi.

 • Arhitektūras projektēšana – neatkarīgi no tā, vai tā ir SIP, karkasa vai cita veida māja, pareizs projekts ir ļoti svarīgs. Ar mūsu speciālistu sagatavotu reālistisku plānu varēs redzēt, kādas būs mājas specifikācijas, veikt atbilstošu tāmi un nodrošināt efektīvu darbu gaitu.
 • Tehniskais projekts – kad jau pirmajā plānā ir paredzētas tādas detaļas kā izmēri, cik stāvu un telpu būs mājā, kādi materiāli un aprīkojums būs nepieciešami būvniecībā, līdz sīkākajām detaļām, tas šajā projektā jau ir norādītas.
 • Māju pamati – SIP paneļu mājām var būt vairāku veidu pamati, tāpēc svarīgi ir ne tikai izvēlēties piemērotāko veidu, bet arī pareizi to iestrādi, tādējādi nodrošinot gala projekta kvalitāti.

Visas šīs lietas vajadzības gadījumā var nodrošināt mūsu speciālistu komanda.

Energoefektivitāte un Ietaupījumi

SIP paneļu mājas ir pazīstamas ar savu lielo enerģijas ietaupījumu. Pateicoties izolācijas slānim starp OSB plāksnēm, šīs mājas saglabā siltumu ziemas laikā un uztur patīkamu temperatūru vasarā, samazinot energoapgādes izmaksas. Tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt naudu par sildīšanu un dzesēšanu, turklāt samazinot siltumnīcas efekta –  gāzu emisijas un pozitīvi ietekmējot vidi.

Siltums un Komforts

SIP paneļu mājas piedāvā augstu siltuma un trokšņa izolāciju, nodrošinot komfortu visos gadalaikos. Šīs mājas ir siltas ziemā un patīkami vēsas vasarā, ļaujot jums baudīt svaigu gaisu un siltumu, kad vien vēlaties. Tās ir trokšņa izolētas, tāpēc jūs varat dzīvot mierīgi, nesatraucoties par apkārtējās vides troksni.

SIP Paneļu Māju Projekti

SIP paneļi piedāvā plašu iespēju klāstu māju projektu izstrādē. Jums ir iespēja izvēlēties gan gatavus projektus, gan pielāgot mājas dizainu savām  individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mazu māju –  vienas personas dzīvošanai vai lielāku māju ģimenes vajadzībām, SIP paneļu sistēma sniegs daudz iespēju jūsu mājas izveidei.

Kā Izvēlēties SIP Paneļu Māju

Lai izvēlētos piemērotu SIP paneļu māju, ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības un budžetu. Pirms izvēlēties konkrētu projektu, padomājiet par to, cik lielu māju vēlaties un kādas ir jūsu īpašās prasības. Ir arī svarīgi izvēlēties pieredzējušu būvnieku, kurš varēs jums palīdzēt ar mājas izvēli un izbūvi.

Kopumā SIP paneļu mājas ir moderns un efektīvs risinājums tiem, kas meklē jaunu dzīvesveidu un vēlas ietaupīt naudu uz ilgu laiku. Ar šo moderno tehnoloģiju jūs varat baudīt siltumu un komfortu savā mājā visos gadalaikos, tādējādi radot videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesvietu.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37064317137

Atvērt rīt 08:00 AM