Atvērts līdz 17:00

Ēkas pēc pasūtījuma

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

SIP projekti pēc pasūtījuma

Siphouse.lv piedāvā arī dažādus individuālus projektus, atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Katru mēnesi mūsu dizaineri izveido no 30 līdz 40 dažādām ēkām atbilstoši klientu vajadzībām. Ar individuālajiem projektiem mēs varam realizēt jūsu redzējumu, vēlmes un vajadzības. Mūsu devīze: “Katrs projekts ir iespējams!” Lai gan mēs varam piedāvāt plašu produktu klāstu, dažreiz klienti nevar atrast sev piemērotu māju, tādēļ izvēlas no mūsu portfolio. Ja tas tā ir, jūs vienmēr varat pieteikties pie mūsu darbiniekiem uz konsultāciju, kuri bus priecīgi jums pakalpot un palīdzēs izvēlēties katru mājas elementu atbilstoši jūsu  vajadzībām, vēlmēm un estētiskai gaumei,kā arī ieteiks piemērotākos celtniecības materiālus: pamati,karkass,jumta segums, logi (PVC – plastmasas, alumīnija vai koka u.c.) Dalieties savās idejās ar mums, un mēs tās realizēsim.

No projekta līdz gala produktam

Parasti pasūtījuma projekts aizņem apmēram 2 nedēļas pēc tā, kad esat sniedzis mums visu informāciju projekta nepieciešamībai. Kad mēs iesniedzam jums projektu, un jūs to apstiprināt, šis process varētu aizņemt no 4 līdz 6 nedēļām. Visa projekta kopējais laiks aizņem aptuveni 6–8 nedēļas. 

Gatavo projektu  cenas pēc pasūtījuma var svārstīties no EUR 200 līdz EUR 2000,

esošie projekti var maksāt papildus 5% līdz 30%, tas ir atkarīgs no projekta sarežģītības un modifikācijas, no jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt