Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Koka garāžas

Kā aizsargāt automašīnu no mitruma un citiem negatīvajiem laikapstākļiem?

Lasīt vairāk

Viena no labākajām izvēlēm ir izmantot koka garāžas. Šīs garāžas ir pieejamas dažādos izmēros un modeļos, ļaujot izvēlēties vispiemērotāko risinājumu. Ja tomēr nevarat atrast ideālo variantu, mēs varam sagatavot projektu saskaņā ar jūsu vīziju.

Koka garāžas piedāvā slēgtas garāžas ar automātiskiem vārtiem vai atvērtas garāžas. Lielākā daļa garāžu ir būvētas ar sānu un aizmugures sienām, bet, ja šis variants jums neder to var pielāgot individuāli. Iespējams, jums nav nepieciešama aizmugures siena, vai vēlaties integrēt garāžu ar māju. Viss ir iespējams.

Koka garāžas var tikt iebūvētas arī mājā, tādējādi piedāvājot viegli pielāgojamu risinājumu. Izvēle starp kūti un garāžu ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Garāža ir drošāka izvēle, ja jums rūp dārga automašīna, un tajā ir papildu droša vieta, kur glabāt velosipēdus, dārza instrumentus un citas vērtīgas lietas, ko nevēlaties atstāt neslēgtā noliktavā. Tā ir arī piemērota tiem, kuri meklē budžeta risinājumu, ņemot vērā, ka garāžas cena ir augstāka, jo tajā ietilpst vārti un citi celtniecības materiāli.

Siphouse.lv klāstā ir pieejamas koka garāžas ar ekskluzīviem dizainiem, kuru sienas ir caurlaidīgas gaisam, tādējādi nodrošinot automašīnas aizsardzību no mitruma un nodrošina nepārtrauktu ventilāciju. Koka garāža “elpo”, novēršot mitruma uzkrāšanos, pateicoties koka īpatnībām. Jo mazāk mitruma, jo labāk automašīna ir pasargāta no rūsēšanas. Tomēr ir svarīgi pirms iebraukšanas garāžā pārbaudīt un noņemt uzkrājušos sniegu uz auto.

Izvēlaties prātīgi savas nākotnes garāžas novietojumu, galu galā, varat izvēlēties atrašanās vietu gan atsevišķi, gan tuvumā mājai, atkarībā no savas izvēles un estētiskajiem kritērijiem. 

Attiecībā uz garāžas izmēru tas būs atkarīgs no tā, cik daudz automašīnu plānojat turēt, vai garāža kalpos arī kā noliktava, un cik daudz vietas jūs varat atvēlēt. Ja telpa ir ierobežota, visvienkāršāk ir iegādāties 1 vietas garāžu. Tomēr izvēloties garāžu, svarīgi vispirms izmērīt pieejamo vietu un salīdzināt to ar veikala norādījumiem. Lai pasūtītu pareizo risinājumu, to var izdarīt tiešsaistē, un, ja ir jautājumi vai īpašas prasības, vienmēr varat sazināties ar norādītajiem kontaktiem.

Lasīt mazāk

7 / 7

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt