Atvērts līdz 17:00

Pamats

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

Māju Pamatu Veidi

Dārza mājām, dārza birojiem, garāžām vai jebkuras citas ēkas būvniecībai, lai tā droši stāvētu arī vēl pēc 10 gadiem svarīgi būs kādi pamati būs izvēlēti. Neatkarīgi no tā, kāda veida ēku jūs gatavojaties būvēt, jums būs jāizlemj, kādi būs jūsu ēkas pamati. Mēs varam jums piedāvāt vairākus labāko pamatu variantus to ieliešanai vai alternatīvas mūsu pašu pamatu ražošanai. Turpiniet lasīt un uzziniet vairāk par mūsu pamatu risinājumiem.

Betona pamati

sip floors foundation

Betona pamatnes tipa pamati ir viena no populārākajām un izturīgākajām izvēlēm. To ieliešanai ir nepieciešama lielāka sagatavošanās, un tas jums izmaksās vairāk nekā cita veida pamati. Betona pamatne jābūt vismaz 150–300 mm biezumā, lai tie stāvētu ilgi.

Zemējuma skrūve

Izurbtās pamatu skrūves ir lieliska alternatīva betona pamatnes pamatiem, ja vēlaties ietaupīt laiku un naudu, un jums nebūs jārok, kas būs jādara, ja izvēlēsities betonu bāzes pamatni. Urbtie pamati ir videi draudzīgi, ātri uzstādāmi/ieskrūvējami un tikpat spēcīgi un izturīgi kā cita veida pamati.

Klāja bloks jeb Deck block

deck block fundament 1

Deck bloka tips ir lētākais pamatu variants, bet noteikti ne sliktākais. Klāja

bloku pamati var atrisināt daudzas problēmas, kas saistītas ar cita veida pamatu uzstādīšanu. Mūsu Deck Block pamatnes mājai ir regulējamas ar īpašām skrūvēm. Būvētās mājas augstums ir regulējams. Piemēram, jūs uzbūvējat māju un pēc gada zeme nosēžas un māja vairs nestāv taisni. Jūs varat pielāgot savu augstumu, izmantojot metāla skrūves, kas savienotas ar betona blokiem. Tas ir arī lielisks risinājums, ja vēlaties padarītu savu māju mobilu un pārvietotu to uz citu vietu, izmantojot ceļamkrānu.

deck block fundament

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt