Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Vasaras mājas

Vasaras mājas ir iecienītas Latvijas iedzīvotāju vidū. Vasarnīcas –  pazīstamas kā vasaras dārza mājas, piedāvā brīvību un atpūtu no ikdienas steigas un ikdienas dzīves.

Lasīt vairāk

Tas ir laiks, kad var baudīt dabu, āra aktivitātes,kā arī atslābināties svaigā gaisā. Vasaras mājas projekts ir sapnis daudziem Latvijas iedzīvotājiem, un šīs vasarnīcas ir kļuvušas par īpašu tradīciju un dzīvesveidu daudziem no mums.

Viena no galvenajām priekšrocībām vasarnīcu izvēlē, ir to pieejamība un daudzveidība. Vasarnīcu projektu klāstā ir gan gatavas vasaras mājas, gan iespēja izveidot un pielāgot savu vasarnīcu pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Vasaras mājas projekti ietver dažāda izmēra un dizaina iespējas, kas atbilstu katras ģimenes vajadzībām un gaumei.

Lasīt mazāk

 

SIP Vasarnīca Nero, 30 m²

Mazas vasarnīcas

Koka Lētas Vasarnīca Blyth, 46 m²

Lētas vasarnīcas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Koka Vasaras Mājas

Viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties vai uzceļot vasaras māju, ir tas, ka tās var būt dažāda veida. Vasaras moduļu mājām ir populāra izvēle, jo tās ir pārnēsājamas un piedāvā elastību.

Lai vasarnīcas būtu komfortablas un izmantojamas visās sezonās, vasaras mājas siltināšana ir svarīgs solis,to var padarīt piemērotu gan siltajam vasaras laikam, gan vēsajiem rudenim un pavasarim. Vasarnīcas var būvēt arī no moduļiem, piedāvājot elastīgu un ātru risinājumu vasaras atpūtai. Neskatoties uz dažādību, vasarnīca  ir tā vieta, kur radīt īpašas atmiņas un baudīt dabas burvību.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt