Atvērts līdz 17:00

Privātuma politika

Privātuma politika

https://siphouse.lv vietne pieder SIP LAND UAB, kas ir jūsu personas datu pārzinis.

Mēs esam pieņēmuši šo privātuma politiku, kas nosaka, kā mēs apstrādājam informāciju, ko savāc https://siphouse.lv, un sniedz iemeslus, kāpēc mums ir jāapkopo noteikti jūsu personas dati. Tādēļ jums ir jāizlasa šī privātuma politika pirms https://siphouse.lv vietnes izmantošanas.

Mēs rūpējamies par jūsu personas datiem un apņemamies nodrošināt to konfidencialitāti un drošību.

Personas informācija, ko mēs apkopojam:

Apmeklējot https://siphouse.lv, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem no jūsu ierīcē instalētajiem sīkfailiem. Turklāt, pārlūkojot vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus jūs skatāt, kādas tīmekļa vietnes vai meklēšanas vienumi novirzīja jūs uz vietni, un kā jūs mijiedarbojaties ar vietni. Mēs atsaucamies uz šo automātiski savākto informāciju kā “Ierīces informācija”. Turklāt mēs varam apkopot personas datus, kurus jūs mums sniedzat (ieskaitot, bet ne tikai, vārdu, uzvārdu, adresi, maksājumu informāciju utt.) reģistrācijas laikā, lai varētu izpildīt līgumu.

Kāpēc mēs apstrādājam jūsu datus?

Mūsu galvenā prioritāte ir klientu datu drošība, un tāpēc mēs varam apstrādāt tikai minimālo lietotāju datu daudzumu, tikai tik daudz, cik tas ir absolūti nepieciešams, lai uzturētu vietni. Automātiski savāktā informācija tiek izmantota tikai, lai identificētu iespējamos ļaunprātīgas izmantošanas gadījumus un noteiktu statistisko informāciju par vietnes lietošanu. Šī statistiskā informācija netiek apkopota tādā veidā, kas ļautu identificēt konkrētu sistēmas lietotāju.

Jūs varat apmeklēt vietni, neatklājot mums, kas jūs esat, vai sniedzot jebkādu informāciju, pēc kuras kāds varētu jūs identificēt kā konkrētu, identificējamu personu. Tomēr, ja vēlaties izmantot dažas vietnes funkcijas, vai vēlaties saņemt mūsu jaunumu biļetenu vai sniegt citas detaļas, aizpildot veidlapu, jūs varat sniegt mums personas datus, piemēram, jūsu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, dzīvesvietas pilsētu, organizāciju, tālruņa numuru. Jūs varat izvēlēties nesniegt mums savus personas datus, taču tad jūs nevarēsiet izmantot dažas vietnes funkcijas. Piemēram, jūs nevarēsiet saņemt mūsu jaunumu biļetenu vai sazināties ar mums tieši no vietnes. Lietotāji, kuri nav pārliecināti par to, kāda informācija ir obligāta, ir laipni aicināti sazināties ar mums pa e-pastu info@siphouse.lv.

Jūsu tiesības:

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem:

Tiesības būt informētam. Piekļuves tiesības. Tiesības uz labošanu. Tiesības uz dzēšanu. Tiesības ierobežot apstrādi. Tiesības uz datu pārnesamību. Tiesības iebilst. Tiesības attiecībā uz automatizētu lēmumu pieņemšanu un profilēšanu.

Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Turklāt, ja esat Eiropas iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kurus mēs varam būt noslēguši ar jums (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot vietni), vai citādi, lai īstenotu mūsu iepriekš minētās leģitīmās biznesa intereses. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija var tikt pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm:

Mūsu vietne var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas nepieder mums un kuras mēs nekontrolējam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šādu citu vietņu vai trešo personu privātuma praksi. Mēs iesakām jums būt informētiem, kad pametat mūsu vietni, un izlasīt katras tīmekļa vietnes, kas var vākt personisko informāciju, privātuma paziņojumus.

Informācijas drošība:

Mēs aizsargājam informāciju, ko jūs sniedzat, uzglabājot to kontrolētā, drošā vidē, aizsargātā no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Mēs ievērojam saprātīgus administratīvos, tehniskos un fiziskos drošības pasākumus, lai aizsargātu pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu, modificēšanu un personas datu izpaušanu mūsu kontrolē un uzraudzībā. Tomēr neviena datu pārraide internetā vai bezvadu tīklā nevar tikt garantēta kā pilnīgi droša.

Juridiska atklāšana:

Mēs atklāsim jebkuru informāciju, kuru mēs apkopojam, izmantojam vai saņemam, ja to pieprasa vai atļauj likums, piemēram, lai izpildītu pavēsti vai līdzīgu juridisku procesu, un kad mēs labā ticībā uzskatām, ka atklāšana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, jūsu vai citu personu drošību, izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valdības pieprasījumu.

Kontaktinformācija:

Ja vēlaties sazināties ar mums, lai saprastu vairāk par šo politiku vai vēlaties sazināties ar mums saistībā ar jebkuru jautājumu, kas saistīts ar individuālajām tiesībām un jūsu personas informāciju, jūs varat nosūtīt e-pastu uz info@siphouse.lv.

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37064317137

Atvērt