Atvērts līdz 17:00

Atmaksa

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

Pasūtījuma atcelšana un naudas atgriešana

Pirms preces piegādes: ja pārdomājat, varat lauzt līgumu ar mums jebkurā laikā pēc mūsu standarta produkta(-u) pasūtīšanas un atgūt savu depozītu. Pēc preces piegādes: Jūs varat atgriezt Jums piegādāto standarta preci(-es) un saņemt pilnu atmaksu 14 dienu laikā pēc piegādes.
Atmaksas iemesli

Naudas atgriešana ir iespējama šādos gadījumos:

a) standarta preces pasūtīšana;

b) preces vai tās cenas būtiskas izmaiņas pēc pasūtīšanas;

c) preces defekti vai nepareizs apraksts;

d) ja pārdomājat un vēlaties atgriezt preci, izmantojot likumā noteiktās tiesības

pēc Latvijā spēkā esošā patērētāju likumā rakstītā.

Priekšnosacījumi naudas atmaksai

Jūs varat pieprasīt naudas atmaksu, ja ir pagājušas ne vairāk kā 14 dienas pēc preces piegādes un atgrieztā prece ir labā stāvoklī, nemainīta, tajā pašā iepakojumā, kādā tā tika piegādāta. Kad saņemsim no Jums pasūtījumu, mēs to rūpīgi izskatīsim un novērtēsim. Produkta(-u) atgriešanai jābūt pareizi iepakotai, lai izvairītos no bojājumiem vai daļu nozaudēšanas transportēšanas laikā.

Preču atgriešana pēc pasūtījuma

Ja izstrādājumi ir izgatavoti pēc pasūtījuma vai pārveidoti, jūs nevarat lauzt līgumu noteiktā termiņā 14 dienu atteikšanās periodā, atgriezt preci pēc piegādes un saņemt atmaksu. Ja preces ražošana ir uzsākta vai prece jau ir izgatavota, nevar saņemt 30% depozīta maksājuma atmaksu.

Kad un kā tiek nodrošināta atmaksa?

Ja preces iepakojums tiek atgriezts tādā pašā stāvoklī, kādā mēs nosūtījām preci, jums tiks atmaksāta visa samaksātā summa par jūsu par produktu(-iem). Atmaksa tiks izmaksāta tādā pašā veidā, kādu izmantojāt maksājuma veikšanai, ja vien mēs nevienojamies citādi. Jūs saņemsiet atmaksu 14 dienu laikā no dienas, kad mēs saņemsim vai pieņemsim preci atpakaļ.

Kā pieteikties naudas atmaksai?

Lai uzsāktu atgriešanas procesu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai pa pastu, nosūtiet mums rēķina kopiju uz: info@siphouse.lv

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu noteikumus un nosacījumus. Ja jums ir kādi jautājumi par atgriešanas procesu, mēs labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem, vienkārši sazinieties ar mums pa tālr

+37126176777 vai e-pastu: info@siphouse.co.uk

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt