Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Kubli

Nelaidiet garām izdevību atslābināties karstā ūdens kublā zem klajas debess! Mūsu izgatavotie koka kubli, modernās pirtis un saunas ir unikāli atpūtas elementi dabas un romantikas mīļotājiem.

Lasīt vairāk

Tie var būt noderīgi gan lieliskai atpūtai gan  izklaidei ar  ģimeni, gan tuvu draugu kompānijai dažādu pasākumu laikā.

Kubls, sauna un pirts brīnišķīgi atslābinās nogurušus ķermeņus ne tikai siltos vasaras vakaros, bet arī rudenī un ziemā! Aukstajā laikā jūs varat baudīt eksotisku izklaidi kubla ūdenī vai pirts tvaiku mutulī, omulīgi iekārtojoties zem zvaigžņotajām debesīm ar sniegu apsnigušiem koku zariem – kas varētu būt labāks?

Turklāt, mēs varam piedāvāt iespēju uzlabot hidromasāžas iedarbību uz konkrētām ķermeņa zonām vai vienmērīgi izbaudīt masāžu: sprauslas var tikt uzstādītas kubla sienās dažādos augstumos vai grupā, lai intensīvi masētu muguru vai citas ķermeņa daļas. Atkarībā no jūsu vajadzībām, kubla izmēra un lietotāju skaitu, mēs varam uzstādīt arī vairākas hidromasāžas sistēmas.

[

Lasīt mazāk

Produkta kategorija

2 / 2

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Moderni un Tehnoloģiski Pilnveidotas Koka Kublu Īpašības

Cenšoties apmierināt klientu vajadzības un neatpalikt no mūsdienu tendencēm, mēs aprīkojam kublus ar daudziem papildu uzlabojumiem, kas padara jūsu pirti, saunu vai kublu  īpašu izbaudāmu. Šajos uzlabojumos tiek ietverti gan hidromasāžas gan gaisa masāžas sistēmas, gan LED gaismas un speciāli ūdens filtri.

Hidromasāžas (intensīva ūdens masāža) darbības pamatā ir ūdens iesūkšana no kubla un tā virzīšana ar augstu spiedienu caur sprauslām atpakaļ kublā. Hidromasāžas kvalitāti nosaka ūdens sūkņu skaits un to jauda, kā arī ūdens strūklu regulatori, sprauslu izvēle, to kvalitātes un kvantitātes attiecība. Sūkņi var pārsūknēt līdz 1,5 m3 ūdens minūtē. Atkarībā no jūsu vēlmēm ar četru regulatoru palīdzību sūkņu strūklas var tikt sadalītas starp soliem un krēsliem.

Gaisa burbuļu masāža bagātina ūdeni kublā ar mazu gaisa burbuļīšu plūsmu. Liela daļa burbuļu, kas ceļas augšup, darbojas kā ķermeņa mīksto audu masāža, kam ir pozitīva ietekme uz limfas sistēmas darbību un asinsspiedienu. Šī masāžas sistēma parasti tiek uzstādīta kubla vai vannas solos, sēdēšanas vietās. Montējot šādu kublu, sūknis jānovieto zem A, B, C vai D tipa kāpnītēm vai arī jāizveido stingra dekoratīva kastīte, kas jāpiestiprina pie kubla.

Gaisa masāžas sistēma sastāv no:

6 gaisa sprauslām;

gaisa sūkņa;

regulēšanas pogas;

savienojuma šļūtenēm.

LED gaismas var uzstādīt ūdenī, apgaismojot ne tikai ūdeni, bet arī pati sauna, pirts vai kublu. Mūsdienu pirtis neierobežojas ar blāvu gaismu stūrī pie griestiem. Tas ir ļoti populārs apgaismojuma veids, kas katrā pirtī rada mājīgu un modernu sajūtu. LED apgaismojuma krāsas ir mainīgas RGB krāsas, radot nomierinošu un romantisku atmosfēru.

Sauna – sajūtu pirts, kurā sēžot varat sajust patīkamu siltumu, elpot karstu gaisu, klausīties absolūtā savas saunas mierā. Saunas apgaismošana ar LED gaismām pievienos vēl vienu sajūtu baudu. Radiet īpašu noskaņojumu, spēlējieties ar ēnām, izvēloties dažādu krāsu apgaismojumu.

Smilšu filtru efektivitāte un tīrība

Smilšu filtri darbojas pēc šāda principa: kubla augšējā ūdens slāņa ūdeni pārsūknē uz smilšu filtru un novirzīts apakšējā kubla daļā. Ūdens attīrās, izplūstot caur kvarca smiltīm, filtrā esošās smiltis kā sūklis aiztur dažādas sīkas daļiņas, netīrumus – nogulsnes un citi netīrumi “iesprūst” smiltīs, bet kublā atgriežas tīrs, filtrēts ūdens. Izmantojot šādus filtrus, kubli prasa daudz mazāk uzturēšanas darbu, jo ūdens tajos jāmaina daudz retāk.

Filtrācijas sistēma ar smiltīm nodrošina caurspīdīgu un tīru ūdeni patīkamām peldēm, cīnās ar nogulsnēm, netīrumiem, ko nevar ietekmēt ar ķīmisku tīrīšanu. Tā ir videi draudzīga un lietošanā vienkārša iekārta, kas ieteicama katram kubla īpašniekam.

Augstas kvalitātes, moderni kubli, saunas, pirtis – garantēta bauda, atspirdzinājums pēc smaga darba vai intensīvas nedēļas. Ļaujiet sev izbaudīt LED gaismu radīto romantiku, atslābinošos gaisa burbuļus, ūdens strūklas masāžu un peldi tīrā, filtrētā ūdenī.

Iegādājieties mūsu modernos un inovatīvos kublus, lai iegūtu ultimāto atslābināšanās pieredzi, kas savieno dabu un tehnoloģiju, piešķirot jums neaizmirstamus mirkļus ar tuvajiem draugiem un ģimeni. Kubli ir pieejami dažādās izmēros un aprīkojuma versijās, lai pilnībā atbilstu jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs garantējam, ka mūsu produkti piedāvās jums prieku un relaksāciju katru reizi, kad tos izmantojat.

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu kubliem un citiem produktiem, kas padarīs jūsu relaksācijas brīžus vēl īpašākus!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt