Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Vienstāvu koka karkasa mājas

Vienstāvu koka karkasa mājas ir palikušas par iecienītu izvēli Latvijā un citur, piedāvājot dažādas priekšrocības, kas padara tās par pievilcīgu izvēli dzīvojamām mājām un vasarnīcām.

Lasīt vairāk

Šīs mājas ir ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī ekonomiski izdevīgas. Sākot no koka karkasa mājas būvniecības izmaksām līdz siltināšanas efektivitātei, tās sniedz labumu īpašniekiem visās sezonās.

Viena no galvenajām priekšrocībām ir koka karkasa mājas būvniecības izmaksas, kas bieži ir zemākas nekā tradicionālo ķieģeļu māju būvniecības izmaksas. Tas padara tās pieejamas plašai sabiedrībai, kas vēlas kvalitatīvu un ilgtspējīgu mājokli, iekļaujoties izvēlētajā budžetā.

Turklāt koka karkasa mājas siltināšana ir daudz vienkāršāka nekā standarta mājai. Koks kā dabiski izolējošs materiāls nodrošina labu siltuma saglabāšanu ziemā un patīkami vēsu temperatūru vasarā. Tas ne tikai ietaupa naudu uz apkures izmaksām, bet arī palīdz samazināt vides ietekmi.

Lasīt mazāk

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Koka karkasa mājas līdz atslēgai

Koka karkasa moduļu mājas piedāvā elastību dizaina ziņā un daudzus individuālus risinājumus tieši jūsu vajadzībām. Ar dažādu izmēru, stilu un plašajām iespējām, vienstāvu koka karkasa mājas ir pielāgojamas ikvienas ģimenes vēlmēm un budžetam. Sāciet ceļu uz ilgtspējīgu un ekonomiski izdevīgu mājokli, izvēloties vienstāvu koka karkasa māju no Siphouse.lv.Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt