Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Auto garāžas

Ikdienas steigā un dzīvojot aizņemtu dzīvi, auto īpašniekiem bieži vien rodas nepieciešamība pēc drošas un praktiskas automašīnas uzglabāšanas vietas.

Lasīt vairāk

Šajā rakstā mēs izpētīsim dažādu veidu auto garāžu priekšrocības un iespējas. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama lēta garāža dārzam, moduļu garāža, kas ļauj pilnībā pielāgot dizainu un izmēru, vai arī gatava metāla garāža, šis raksts piedāvās ievērības vērtu informāciju par garāžu izvēli un celtniecību.

Lasīt mazāk

Koka Garāža Alesund, 24 m²

Koka garāžas

SIP Siltinātas Garāža Dendron, 14 m²

Gatavas garāžas

SIP Siltinātas Garāža Dalton, 33 m²

Saliekamās garāžas

Siltinātas Koka Garāža Morecambe, 50 m²

Metāla garāžas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Garāžas Veidi: No Moduļu līdz Gatavām Garāžām

Garāžas ir neatsverama daļa no mūsu mājām. Tās kalpo kā drošas glabātuves vietas transportlīdzekļiem un ikdienas rīkiem, kā arī kā darba telpas un pat kā papildus dzīvojamās telpas, kuras var pielāgot dažādām vajadzībām. Tomēr, kad nāk laiks izvēlēties jaunu garāžu vai modernizēt esošo, svarīgi saprast, kādu veidu garāžu izvēlēties. No kompakto moduļu garāžām līdz lielajām un ērtajām gatavajām garāžām, ir vairāki varianti, no kuriem izvēlēties. Šajā rakstā mēs pētīsim dažādus garāžu veidus, palīdzot jums izvēlēties piemērotāko risinājumu savām vajadzībām un dzīvesstilam. Ērtība, drošība un funkcionalitāte – tas ir tas, kas padara garāžu izvēli svarīgu katram īpašniekam.

Moduļu Garāžas – Cena un Pielāgojamība

Moduļu garāžas ir ļoti populāras, jo tās piedāvā izcilu elastību un pielāgojamību. Cena par moduļu garāžu var atšķirties atkarībā no izmēra un papildu funkcijām, piemēram, pievienotiem noliktavas vai darba telpu moduļiem. Šo garāžu priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli uzstādāmas un var tikt izvietotas gandrīz jebkurā vietā. Tas ļauj pielāgot garāžas izmēru un dizainu, lai pilnībā apmierinātu jūsu vajadzības. Piemēram, ja jums nepieciešama papildu darba telpa, moduļu garāžā var tikt iekļauta noliktava vai darba telpa.

Koka Garāžas – Dabiska, Estētika un Videi Draudzīga

Koka garāžas ir lieliska izvēle tiem, kuriem rūp dabas vide un estētisks dizains. Koks ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs materiāls, kas nodrošina labu izolāciju un temperatūras regulēšanu. Koka garāžas projekts var tikt pielāgots jūsu vajadzībām, un tās piedāvā estētisku pievilcību, kas iederēsies jebkurā mājas dizainā.

Metāla Garāžas – Izturība un Kvalitāte

Metāla garāžas ir atpazīstamas ar savu izturību un kvalitāti. Tās ir izcilas izvēles īpašniekiem, kuri meklē noturīgu garāžu bez nepieciešamības bieži veikt uzturēšanas darbus. Metāla garāžas cena var būt pievilcīga, ņemot vērā to izturību un mazos uzturēšanas izdevumus.

Garāžas Celtniecības Izmaksas

Viens no svarīgiem faktoriem, izvēloties auto garāžu, ir celtniecības izmaksas. Lai noteiktu savu budžetu, ir svarīgi apsvērt visus izdevumus:

 • Celtniecības Materiāli: Dažādi garāžas materiāli var ietekmēt izmaksas. Koka garāžas var būt dārgākas sākumā, bet tās nodrošina ilglaicīgu risinājumu un mazus uzturēšanas izdevumus. Moduļu garāžu cena atkarīgas no izmēra un dizaina, kamēr metāla garāžas var piedāvāt samērā pievilcīgas izmaksas lielākiem izmēriem.
 • Izmērs un Funkcijas: Garāžas izmērs un papildu funkcijas, piemēram, noliktavas vai darba telpas, ietekmēs izmaksas. Lielākas garāžas un papildu funkcijas pievienos papildu izdevumus.
 • Uzstādīšanas Izdevumi: Uzstādīšanas izmaksas var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas un citiem faktoriem. Svarīgi ir iepriekš pārbaudīt visus uzstādīšanas izdevumus un iespējamos papildu izdevumus.

Lētas Garāžas un Dārza Šķūņi

Ja jums ir ierobežots budžets, bet joprojām vēlaties kvalitatīvu garāžu vai vienkāršu dārza šķūni, jums ir daudz risinājumu.

 • Lētas Garāžas: Ir pieejamas dažādas lētas garāžas iespējas, it īpaši moduļu garāžas, kas ir pieejamas dažādos izmēros un konfigurācijās. Šīs garāžas piedāvā labu vērtību par samērā zemām izmaksām.
 • Dārza Šķūņi: Ja nepieciešama vieta, lai uzglabātu dārza rīkus, velosipēdus vai citus priekšmetus, dārza šķūņi ir vienkāršs un ekonomisks risinājums. Tie var būt gan koka, gan metāla šķūņi, atkarībā no jūsu vēlmēm un budžeta.

Garāžas Celtniecības Projekts

Neatkarīgi no tā, kāda veida auto garāžu jūs izvēlaties, ir svarīgi sākt ar konkrētu projektu. Tas ietver:

 • Plānošanu: Plānošanas procesā noteikti vajag izlemt, kur tiks izvietota garāža un kāda būs tās funkcionalitāte. Porejkts ietver izvēli par izmēru, funkcijām un materiāliem.
 • Budžeta Izstrādi: Noteikt maksimālo budžetu un iekļaut visus izdevumus, tostarp celtniecības izmaksas un uzstādīšanas izmaksas.
 • Iegādes Procesu: Izvēlaties piegādātāju, konsultēties ar profesionāļiem un izvēlēties garāžas modeli, kas atbilst jūsu vajadzībām.
 • Uzstādīšanu: Uzticēt garāžas uzstādīšanu pieredzējušiem uzņēmumiem vai pašiem izstrādātājiem, ja ir šis ir vajadzīgs.

Ja esat ieinteresēti iegādāties garāžu, izmantojot mūsu piemērus un norādījumus, apmeklējiet mūsu mājaslapu un atradīsiet plašu piedāvājumu par garāžām. Sāciet projektu, kas nodrošinās drošu un ērtu automašīnas uzglabāšanu jau šodien!

Vai garāžai ir nepieciešamas logas?

Kā jūs varat redzēt, mūsu garāžām piedāvājumā ir logi. Varat iebilst, sacīdami, ka automašīnu var novietot arī tumsā. Neskatoties uz to, ka šīs ēkas galvenais mērķis ir aizsargāt jūsu automašīnu, bieži gadās, ka garāža ir pilnadarbības un dažādu projektu pildīšanas vieta. Galu galā tā ir jūsu iepriekš izgatavota garāža, tāpēc to izmantojiet, kā jums patīk.

Kā izvēlēties atrašanās vietu?

Mēs apzinamies, ka jums jau ir redzējums un projekts jūsu pagalma vides attīstībai, bet mēs arī vēlētos jums atgādināt par dažām svarīgām lietām:

 • piekļuvei garāžai jābūt viegli pieejamai. Jums būs ērti, ja garāža ir izvietota tuvu jūsu īpašuma ieejai, tā, lai jums nebūtu jāpārceļas pa dārzu, lai nokļūtu tajā;
 • garāžas ieejai priekšā jābūt pietiekami daudz vietas;
 • ieejot un izbraucot, jābūt labai redzamībai;
 • garāžas atrašanās vietai jābūt līdzenai;
 • bieži vien visērtākais ir tuvu mājai.

Vai jums ir jautājumi par garāžas izvēli vai uzstādīšanu? Rakstiet vai zvaniet mums, un mēs noteikti atbildēsim uz tiem.

Kāpēc izvēlēties mūsu garāžas?

Mēs izvēlējāmies modeļus, kas ir maksimāli vienkārši, universāli, viegli uzceļami un pielietojami gan priekšpilsētās, gan apdzīvotās vietās vai lauku saimniecībās. Jūs varat izvēlēties apšuvuma krāsu vai izvēlēties sistēmu atkarībā no jūsu vēlmēm. Mēs piedāvājam izgatavot individuālas garāžu daļas ražotnē, un tad pati struktūra tiek salikta no tām jūsu pagalmā. Tas ir viens no ātrākajiem būvniecības veidiem, kas ietaupa jūsu laiku. Augstas kvalitātes, izturīgas konstrukcijas, kas jums kalpos daudzus gadus. Pasūtījums tiek veikts viegli tiešsaistē. Ja nepieciešamais variants netiek atrasts, projektu var mainīt.

No kā tiek ražotas mūsu garāžas?

Mūsu montējamās garāžas tiek ražotas no SIP paneļiem. Tie ir izolācijas paneļi, kas pašlaik tiek plaši izmantoti dažādiem būvdarbiem. Tie sastāv no trim slāņiem: diviem stipriem ārējiem slāņiem un viena izolējoša vidējā slāņa. Lielākā ērtība ir tāda, ka šādi paneļi tiek salīmēti ražotnēs, un atliek vien tiem atbilstoši sagatavotam projektam tos salikt būvlaukumā. Vēl viens nenoliedzams pluss: SIP paneļi tiek ražoti ar precīziem mērījumiem, tāpēc nav nepieciešamības iztaisnot vai sagriezt kaut ko būvlaukumā, darbs tiek veikts ātri, un atlieku ir maz. Tas, protams, nozīmē arī zemākas izmantojamo materiālu izmaksas.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt