Atvērts līdz 17:00

Jumts

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

epdm roof construction

EPDM gumijas jumta segums

EPDM ir oriģinālā EPDM jumta seguma sistēma, un tā ir atzīta par vienu no uzticamākajiem, izturīgākajiem un ilgtspējīgākajiem materiāliem plakanajam jumtam. EPDM jumta seguma sistēma nodrošina maksimālu ilgmūžību ar pierādītu pieredzi vairāk nekā 50 gadu kalpošanas laikā.

Jumta seguma sistēmas ir ideāls risinājums jūsu garāžas, nojumes vai plakano jumtu remontam. EPDM gumijas jumta segumu ļauj uzstādīt uz jebkura jumta slīpuma. Videi draudzīgo sistēmu ražo Carlisle-Syntec, kas 1960. gados bija EPDM jumta seguma sistēmu aizsācējs.

Specifikācija

EPDM segums ir vienkārtīga sintētiska kaučuka membrāna, kas tiek izgatavota no etilēn-propilēna-diējna terpolimēra, kas sajaukts ar sodrējiem, eļļām, vulkanizējošām un tehnoloģiskām piedevām.  EPDM gumijas loksnes izceļas ar labu izturību pret atmosfēras iedarbību, ķīmiskām un abrazīvām vielām. Saglabājot kvalitāti gan zemā gan aukstā temperatūrā. EPDM  segums neizdala piesārņojumu. EPDM membrānas īpatnējais svars ir no 1-2 kg m2,atkarībā no biezuma, biezums 1,14 vai 1,52 mm, platums 3,05 m,4,57 m, 5,03 m, 6,10 m. Ruļļu garums 30,48 m.

Kāpēc izvēlēties EPDM

EPDM segumam raksturīgs ilgs kalpošanas laiks, kā arī jumta sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu rentabla un daudz vieglāk uzstādāma nekā tradicionālās DIY plakano jumtu sistēmas, ietaupot gan laiku, gan naudu.  Membrānai ir lieliska izturība pret ekstremālām temperatūrām, UV un novecošanos, un to var uzstādīt, neizmantojot siltumu vai liesmas.

Apkārtējai videi draudzīgs produkts.

Pateicoties īpašībām, kurām nav nepieciešama apkope, EPDM membrāna ir spēcīga, taču viegla, un to neietekmē ārkārtējas temperatūras. Temperatūras diapazonā no -40ºC līdz +120ºC membrāna neplaisās, nelobīsies un nesadalīsies. Lai pasūtītu, vienkārši izvēlieties vajadzīgo izmēru un pievienojiet to grozam. Ja vēlaties iegūt papildu informāciju vai vēlaties apspriest savas īpašās prasības ar kādu ekspertu no mūsu komandas, tad sazinieties ar mums.
Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt