Atvērts līdz 17:00

Logi un durvis

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

Logi un durvis – Maximāla Izolācija

Nodrošiniet, lai jūsu SIP māja vai dārza mājiņa būtu siltāka un klusāka ar PVC logiem un durvīm. Šie logi un durvis ir izgatavoti, izmantojot vienu no jaunākajām tehnoloģijām – KBE system_70.

 Logiem un durvīm ir 70 mm biezs 5 kameru profils, 24 mm biezi ar argona gāzi pildīti dubultstikli. Šīs funkcijas garantē, ka logi un durvis saglabās siltumu arī vēsā laikā jūsu ēkā. Turklāt tie pasargās jūs no jebkāda trokšņa, kas nāk no ārpuses, jo pārbaudēs ir atklāts, ka šo logu un durvju trokšņa izolācijas līmenis ir līdz 35 DBI.

Ēku regulējumam draudzīgs

PVC logi un durvis atbilst būvnormatīvu prasībām ar kopējo siltuma pārneses koeficientu (U-vērtība) 1,4 W/(m²K). Vairums tirgū pieejamo guļbūvju neatbilst būvnormatīvu prasībām sliktas U vērtības logu un durvju dēļ. Līdz ar to varam piedāvāt būvnormatīviem draudzīgu guļbūvi vai garāžu.

Vācu kvalitāte garantēta

Mūsu logi ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts Vācijā 1854. gadā. Pateicoties vairāk nekā 160 gadu pieredzei, logi un durvis atbilst visstingrākajām kvalitātes prasībām. Šo kvalitāti apliecina ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, DIN EN ISO 9001:2000 un DVC 189G sertifikāti. Tas garantē produkta augstu stabilitāti, funkcionalitāti un izturību. Jums tas patiks pvc windows antrc

Pielāgojams

Parasti lielākā daļa PVC logu, durvju un ārējo fasāžu ir baltā krāsā. Tomēr ražošanas process ir attīstījies tik tālu, ka māju īpašnieki vairs neaprobežojas ne tikai  ar krāsu, bet arī ar virkni pielāgojamu formu, stilu un imitācijas efektu, piemēram, koka graudu.

Uzstādīšanas uzņēmumi un ražotāji tagad var pielāgot PVC izstrādājumus jūsu vēlamajām specifikācijām; tas nozīmē, ka logi un durvis lieliski iederēsies jūsu mājā vai īpašumā.

Drošība

Īpašuma vai mājokļa drošībai ir svarīgia nozīme, tādēļ jāuzstāda kvalitatīvus un drošus logus un durvis. PVC logi un durvis ir ar īpaši vieglu, bet izturīgu rāmi, kas tiek izmantots kopā ar dažādām bloķēšanas kombinācijām un dubultā stikla rūti, kas pasargās gan  no ielaušanās gan dažādiem ietekmējošiem ārējiem faktoriem-krusa, lietus, mitrums, gaisa ventilācija u.tt.

Zema apkope

PVC ir materiāls, kam nav nepieciešama apkope, atšķirībā no dabīgiem materiāliem, kuriem nepieciešama ikgadēja slīpēšana, lakošana un pārkrāsošana. Logi un durvis, kas izgatavoti no PVC materiāliem, var kalpot gadu desmitiem bez jebkādām laikapstākļu pazīmēm, vienīgā apkope ir noslaucīt ar ziepjūdeni, lai novērstu traipus un noņemtu netīrumus.

Izturība

Materiāls ir neticami izturīgs, tas nozīmē, ka rāmji var izturēt pat ekstrēmālus laikapstākļus un tos neietekmē puve un korozija, kas ir īpaši labvēlīgi tiem īpašumiem, kas atrodas netālu no jūras, kur ir augsts sāls un mitruma saturs, kas var radīt problēmas. PVC pārklājums ir aizsargāts arī pret ultravioletajiem (UV) stariem, kas novērš materiāla izbalēšanu ilgstošas ​​saules iedarbības laikā.

Ventilācija

PVC logi var būt dažādās logu stila konfigurācijās, nodrošinot efektīvu ventilācijas sistēmu ar efektīvu gaisa plūsmu telpā. Efektīva loga konfigurācija tiek saukta par “slīpuma un pagrieziena”, kas sastāv no divu logu izkārtojuma, kas var atvērties divos atsevišķos virzienos, nodrošinot ventilāciju bez caurvēja.

Kad loga atvērums ir noliekts uz iekšu, siltais gaiss var izplūst caur augšējo un sānu atverēm, savukārt loga pilnīga atvēršana, nodrošina ātru telpas izvēdināšanu un gaisa apmaiņu telpā.

Dabai draudzīgs

PVC logu vidējais kalpošanas laiks var svārstīties no 40 līdz 80 gadiem, un tie ir izgatavoti no galvenokārt pārstrādājamiem materiāliem, lai saglabātu minimālu ilgtermiņa ietekmi uz vidi.

Nomainot vecos PVC logus un durvis, tie tiks pārstrādāti citos produktos, piemēram, caurulēs, santehnikas veidgabalos u.tt.

Laikapstākļu izturīgs

Laikapstākļi ir izplatīta problēma lielākajā daļā materiālu, ko izmanto īpašuma ārpusei. PVC logi un durvis nereaģē ar ūdeni un gaisu un nav jutīgi pret dabas elementiem, tas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku bez novecošanās pazīmēm.

Lai gan PVC var izturēt dažādus laikapstākļus un prasa mazāku apkopi nekā dabā sastopami līdzīgi materiāli, piemēram, koks, mēs iesakām regulāri rūpēties par visām ārējām PVC instalācijām, ieskaitot sofītus un fasādes, lai nodrošinātu to ilgmūžību.

Skaņas izolācija

PVC materiāls darbojas kopā ar dubultstiklojuma logu paneļiem, lai palīdzētu samazināt trokšņa daudzumu, kas var nonākt jūsu mājās. Lielākajai daļai PVC logu un durvju samazinās ārējais troksnis par līdz pat 50%, salīdzinot ar tradicionālajiem logiem un durvīm.


pvc windows antrc

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt