Atvērts rīt 08:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Moduļu mājas

Moduļu mājas ir ieguvušas ievērojamu popularitāti kā moderns un efektīvs risinājums dzīvojamajiem īpašumiem.

Lasīt vairāk

Šī inovatīvā pieeja būvniecībā ļauj ātri un ērti izveidot dzīvojamās telpas, birojus un citus mājokļa risinājumus, izmantojot moduļus vai konteinerus. Šīs mājas apvieno dizainu, videi draudzīgus materiālus un efektīvu būvniecību, piedāvājot daudzas priekšrocības cilvēkiem, kuri vēlas mūsdienīgu un pielāgojamu dzīvesvietu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par moduļu māju priekšrocībām un to, kā tās iekaro mūsdienu mājokļu tirgu.

Modulārās mājas ir ēkas, kuras var ātri uzbūvēt un pielāgot dažādiem mērķiem. Tās var tikt izmantotas dzīvojamajām telpām, dārza noliktavām, pirtīm, darba telpām vai pat kā glabātuves jūsu mantām. Pieejami dažādi izmēri – sākot no tikai 15 m2 līdz lielākiem (60 m2, 80 m2, 100 m2).

Šī māju būvniecības projekta versija iegūst arvien lielāku interesi un popularitāti. Ja jūs nopietni apsverat modulārās mājas, mūsu tīmekļa vietne sniegs jums visu pamatinformāciju, kas saistīta ar šāda veida būvniecības projektu. Mēs apspriedīsim galvenās priekšrocības un īpatnības šajās mājās un atbildēsim uz visiem uzdotajiem jautājumiem no klientiem par to, kā modulārās mājas atšķiras no tradicionālajām. Siphause.lv ir profesionāla komanda, kam jūs varat uzticēt savu modulārās mājas projektu. Sazinieties ar mums, un mēs sagatavosim projekta kalkulāciju, sniegsim padomus par būvniecības specifikācijām un nodrošināsim, ka rezultāts pilnībā atbilst jūsu budžetam un vēlmēm.

Lasīt mazāk

Siltinātas Karkasa Maja Copenhagen, 79 m²

Koka karkasa moduļu mājas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Modulārās mājas un to galvenās īpašības

Šādas neierastas mājas izvēle joprojām tiek uzskatīta par eksotisku mūsu valstī, jo ne visi cilvēki zina, kas ir modulārās mājas. Kā komanda, kas strādā ar modulārajām mājām jau daudzus gadus, mēs droši varam teikt, ka ir vairāki iemesli, kāpēc ir vērts izvēlēties šāda veida māju.

Galvenās īpašības:

  • Viegla īstenošana – modulārās mājas ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas lētu un ātru mājas projektu, vienlaikus saglabājot pamata mājas komfortu. Ja jums nav lielu prasību savai mājai, bet jums pietiek ar vietu gultai, dušai un pastāvīgai elektroapgādei, tad šāda kompakta māja ir tieši jums.
  • Pielāgojamība – kā mēs minējām iepriekš, viena no galvenajām modulārās mājas priekšrocībām ir tā, ka to var pielāgot jebkuram mērķim. Šis projekts var brīvi pārvērsties par jūsu jauno vasaras māju, pastāvīgu dzīves vietu, pirti, glabātuvi utt. Turklāt pat pēc projekta pilnīgas izbūves to var mainīt vēlāk, tas ir, ēku var palielināt vai samazināt, noņemot vai pievienojot jaunus moduļus atbilstoši jūsu vēlmēm.
  • Ātrāka būvniecība – ņemot vērā, ka visas mājas galvenās konstrukcijas daļas tiek izgatavotas speciālās darbnīcās un pēc tam vienkārši nogādātas būvniecības vietā, tas nodrošina daudz ātrāku būvniecības darbu laiku nekā tradicionālo māju projekti. Turklāt zemes gabals būs daudz kārtīgāks, jo darbiniekiem nebūs tik daudz aprīkojuma kā parastas mājas būvniecībā. Gan rāmja, gan paneļu modulārās mājas tiek ātri uzceltas.
  • Piemērotas jebkuram būvniecības laukumam – ņemot vērā, ka šāda veida projekts var tikt sagatavots jebkuram mērķim, ir vērts zināt, ka modulāro māju uzstādīšana ir ļoti elastīga attiecībā uz atrašanās vietu. Šāda ēka var tikt uzcelta kalnainos reģionos, plaknēs, pie ūdens utt. Mēs arī esam novērojuši tendences, ka šādas mājas ir kļuvušas populāras pat attālinātās vietās, kur nav elektrības piegādes. Šādos projektos bieži tiek uzstādīti saules paneļi, kas kļūst par alternatīvu ierastajai elektrības piegādei.
  • Mazāk atļauju un rūpju – vēl viens plus, kuru ir vērts minēt, kas saistīts ar ātrāku būvniecību. Šādu projektu būvniecības procedūra ir vienkāršāka nekā parastai mājai. 
  • Augstākās kvalitātes materiāli – lai padarītu modulārās mājas tiešām stipras, funkcionālas un izturīgas, izmantotie materiāli atbilst augstākajiem kvalitātes rādītājiem. Tikai šādā veidā var nodrošināt dažādu telpu funkcionalitāti un efektivitāti šādās mājās.

Kā modulārās mājas atšķiras no tipiskajiem māju dizainiem?

Modulāro māju galvenās atšķirības:

  1. Lielākas pielāgošanas iespējas projektam – šāda veida mājas ir daudz vienkāršāk pielāgojamas dažādām klientu idejām. Būtiski zināt, ka tās var tikt sagatavotas gan platumā, gan augstumā, atkarībā no tā, vai jums nepieciešami papildu stāvi vai vairāk kopējās telpas.
  2. Viegli savienojamas ar jebkuriem plāniem – clielākā atšķirība, kas šo projektu atdala no tradicionālajām mājām, ir tāda, ka modulārā mājā paneļus var savienot jebkurā veidā. Tas nozīmē, ka tā ir ideāla risinājums vietās, kur nav daudz brīvas vietas, jo māju var projektēt augstumā.
  3. Augstākās ekoloģiskās normas – ņemot vērā būvniecības mainīgās prasības, praktiski visi modernie māju projekti jābūvē saskaņā ar noteiktiem ekoloģiskiem standartiem. Parasti koka modulārās mājas tiek veidotas no koka paneļiem, materiāla, kas nav tikai ekoloģisks, bet arī dabisks risinājums.
  4. Var tūlīt izstrādāt ar visām ērtībām – atšķirībā no tradicionālas mājas dizaina, modulārās dzīvojamās mājas var tūlīt izstrādāt ar iekšējām detaļām, mēbelēm un nepieciešamajām sistēmām. Ja plānojat tūlīt nodrošināt elektrības vai ūdensapgādi un apkuri, tas viss var tikt iekļauts projektā. Īsi sakot, viss, kas jums ir prātā un ko vēlaties īstenot dzīvē, var tikt iekļauts modulārās mājas dizainā.

Siphouse.lv – kopā ar jums visas modulārās mājas būvniecības ceļa garumā

Kādas ir modulārās mājas priekšrocības?

Lielākā modulārās mājas priekšrocība ir tā, ka mājas elementi tiek ražoti mūsu rūpnīcā, tāpēc tiem nav ietekmes no ārējiem faktoriem, tādējādi nodrošinot produkta kvalitāti. Tajā pašā laikā jums nav jāuztraucas par ilgu būvniecības procesu būvniecības vietnē.

Cik ilgi aizņem modulārās mājas būvniecība?

Māju, atkarībā no izmēra un apdares, var uzbūvēt dažu dienu līdz dažām nedēļām.

Konteineru Mājas

Konteineru mājas ir viens no jaunākajiem un inovatīvākajiem risinājumiem modulāro māju jomā. Šāda veida ēkas tiek izveidotas, izmantojot pārstrukturētus jūras konteinerus, padarot tās gan pārsteidzoši modernas, gan videi draudzīgas. Šī pieeja ļauj pārveidot atkārtoti izmantojamus konteinerus par dzīvokļiem, birojiem, vai citām mājokļu vajadzībām. Konteineru mājas ir pieejamas dažādos izmēros un ar dažādām dizaina opcijām, ļaujot pielāgot telpas dzīvošanai, darbam vai atpūtai.

Šāda veida mājas piedāvā virkni priekšrocību. Pateicoties pārveidotiem konteineriem, tās samazina jaunu būvmateriālu izmantošanu, kas veicina videi draudzīgu būvniecību. Turklāt konteineru mājas ir mobilas un ļauj viegli pārvietot savu dzīvesvietu, ja nepieciešams. 

Gatavas Mājas

Gatavas mājas ir vēl viens interesants risinājums modulāro māju jomā. Šāda tipa ēkas tiek saņemtas no ražotnes kā gatavs, izgatavotas vienotā komplektā, un tās ir gatavas uzstādīšanai uzreiz. Šī pieeja ļauj ietaupīt laiku un uzlabot būvniecības procesa efektivitāti.

Gatavas mājas ir pieejamas dažādos dizainos un izmēros, un tās var tikt pielāgotas dažādām vajadzībām. Tās var kalpot kā dzīvokļi, vasaras mājas, biroji vai citām vajadzībām. Šīs ēkas piedāvā komfortu uzreiz, ļaujot ātri sākt dzīvi mājoklī, kas atbilst mūsdienu standartiem un prasībām.

Gatavas mājas ir arī videi draudzīgas, jo ražotnes procesā tiek rūpīgi izvēlēti dabai draudzīgi materiāli, un tās var tikt uzstādītas ātri, samazinot nepieciešamo būvniecības laiku. Šis ir praktisks un moderns risinājums tiem, kuri vēlas ātri iegūt funkcionālu un izturīgu mājokli.

Ja jūs nopietni apsverat, vai modulārā māja ir pareizais risinājums jums, sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai pārrunātu projektu. Mēs garantējam, ka, izvērtējot un apspriežot visas jūsu vēlmes un bažas, mēs palīdzēsim atrast optimālu risinājumu jūsu nākotnes mājai. Vai jums nepieciešama vasaras māja, dārza māja, darba vai glabāšanas telpas, mēs priecāsimies īstenot jebkuru no jūsu projektiem. Mēs strādājam, lai jūsu sapņi un vēlmes piepildītos.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37064317137

Atvērt rīt 08:00 AM