Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Koka karkasa mājas

Koka karkasa mājas ir ieguvušas ļoti lielu popularitāti Latvijā un citās valstīs, un tas nav bez iemesla. 

Lasīt vairāk

Šos projektus var izveidot kā vien vēlaties, piemēram, vienstāvu koka karkasa mājas piedāvā daudz priekšrocības, kas padara tās par pievilcīgu izvēli gan dzīvojamām mājām, gan izdevīgu dārza māju izvēli. Siphouse.lv komanda jau vairāk kā 10 gadus projektē ilgnoturīgas, augstas enerģijas klases un kvalitatīvas koka karkasa mājas.

Mēs pilnībā saprotam, ka mājas projekta plānošana nav viegls uzdevums, it īpaši tiem, kam šajā procesā nav pieredzes, tāpēc esam gatavi palīdzēt izveidot jums vēlamo māju no sākotnējās konsultācijas līdz uzceltai mājai. Sazinaties ar mums jau šodien!

Koka karkasa mājas līdz atslēgai

Koka karkasa moduļu mājas piedāvā elastību dizaina ziņā un daudzus individuālus risinājumus tieši jūsu vajadzībām. Ar dažādu izmēru, stilu un plašajām iespējām, vienstāvu koka karkasa mājas ir pielāgojamas ikvienas ģimenes vēlmēm un budžetam. Sāciet ceļu uz ilgtspējīgu un ekonomiski izdevīgu mājokli, izvēloties vienstāvu koka karkasa māju no Siphouse.lv.

Lasīt mazāk

Koka Dārza Māja Kristiansand, 16 m²

Koka vasarnīcas

Koka Lētas Vasarnīca Ellington, 26 m²

Vasaras mājas

Siltinātas Karkasa Maja Valletta, 54 m²

Vienstāvu koka karkasa mājas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Kas ir Koka Karkasa Mājas?

Koka karkasa mājas ir ēkas, kurām pamatā ir koka karkass jeb rāmis. Šīs mājas tiek būvētas, izmantojot koka paneļu mājas kā struktūru, un tām var būt dažādi pielietojumi, sākot no dzīvojamājām mājām līdz dārza mājām. Šeit ir uzskaitītas dažas no to priekšrocībām un iezīmēm, kas padara koka karkasa mājas par tik populāru izvēli.

Galvenās Priekšrocības un Iezīmes:

 • Dabiskais Siltums: Koks ir dabisks, siltināts materiāls, kas nodrošina labu siltuma izolāciju. Tas nozīmē, ka ziemā jūs ietaupīsiet naudu uz apkures izmaksām, jo jūsu māja būs siltāka, un vasarā tajā būs patīkami vēsāk.
 • Elastība Dizainā: Koka karkasa mājas projekti piedāvā elastību dizaina ziņā. Jūs varat izvēlēties dažādus stilus un izmērus, lai saskaņotu māju ar jūsu personīgo gaumi.
 • Ātrāka Būvniecība: Salīdzinot ar parastajām mājām, no ķieģeļiem vai citiem materiāliem, koka karkasa mājas būvniecība tiek veikta ātrāk. Tas nozīmē, ka jūs ietaupīsiet laiku un būvniecības izmaksas.
 • Lētas Koka Karkasa Dārza Mājas: Koka karkasa mājas ir lieliska izvēle arī dārza mājām vai vasarnīcām. Tās ir pieejamas par samērā zemām cenām un nodrošina jums mājīgu vietu, kur baudīt dabu, pavadīt brīvo laiku un atpūsties pēc nogurdinošas darba nedēļas.
 • Apkārtējai videi Draudzīgs Variants: Koka karkasa mājas ir videi draudzīgākas nekā ķieģeļu mājas. Koks ir viens no dabiski atjaunojamajiem materiāliem, un to var pārstrādāt.

Kāpēc Koka Karkasa Mājas ir Labāka Izvēle nekā Ķieģeļu Mājas?

Lai saprastu, kāpēc koka karkasa mājas ir labāka izvēle nekā ķieģeļu mājas, apskatīsim šo divu veidu māju salīdzinājumu.

 • Siltuma izolācija: Koka karkasa mājas ir ļoti efektīvas siltuma noturēšanā. Koks ir dabiski izolējošs materiāls, tas nozīmē, ka tajās ir siltāks ziemā un vēsāks vasarā. Ķieģeļu mājām ir nepieciešama papildus siltināšana, lai sasniegtu līdzīgu siltuma efektu.
 • Ātrāka būvniecība: Koka karkasa mājas būvniecība tiek veikta daudz ātrāk, nekā ķieģeļu mājas. Ķieģeļu māju būvniecība prasa vairākus gadus, jo ķieģeļi jāizbūvē viens pie otra. Koka paneļu mājas tiek uzceltas daudz ātrāk, izmantojot gatavus koka paneļus, kas var ievērojami samazināt būvniecības laiku. Vienstāvu koka karkasa mājas būvniecības laiks, atkarībā no tās izmēra, varētu būt pat uz pusi ātrāks, nekā mazas ķieģeļu mājas būvniecības laiks.
 • Cenas: Koka karkasa dārza mājas un pat dzīvojamās mājas ir pieejamas par samērā zemām cenām, salīdzinot ar citu materiālu mājām. Koka karkasa mājas cena ir lētāka, kas to padara par pievilcīgu izvēli tiem, kuri vēlas māju ar budžetam piemērotām izmaksām.
 • Vides ietekme: Koka karkasa mājas ir apkārtējai videi draudzīgākas. Koks ir atjaunojams resurss, un to var pārstrādāt. Tādējādi, izvēloties koka karkasa māju, jūs veicināt ilgtspējīgāku un veselīgāku dzīvesveidu.

Koka Karkasa Māju Būvniecība un Projekti:

Koka karkasa māju būvniecība ir salīdzinoši vienkārša un efektīva. Lai to sāktu, jums ir nepieciešams izvēlēties, piemērotu koka karkasa mājas projektu, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm. Šobrīd Latvijā ir pieejami daudzi projektu varianti, sākot no vienstāvu dārza mājām līdz plašām dzīvojamajām ģimenes mājām.

Koka karkasa mājas projekti  ir dažādi, tāpēc jūsu izvēle ir svarīgs solis, jo tas nosaka mājas cenu,  izmērus, izkārtojumu, un funkcionalitāti. Lai nodrošinātu, ka jūsu projekts atbilst jūsu vajadzībām, ieteicams konsultēties ar profesionāliem arhitektiem vai koka karkasa māju speciālistiem no Siphouse.lv.

Kādi faktori nosaka šo māju būvniecības cenas?

Siphouse.lv sagatavotā projekta kopējo cenu nosaka 4 galvenie faktori.

 1. Izvēlēts mājas projekts. Pirmais kritērijs, no kura atkarīga cena, ir kuru modeli no mūsu kataloga jūs izvēlaties. Ja jums vēl nav projekta plāna, iesakām pārlūkot mūsu piedāvāto projektu katalogu un izvēlēties sev tīkamo variantu.
 2. Izmēri. Pats par sevi saprotams, ka vislielākā ietekme uz cenu ir projekta izmēriem. Vienstāvu koka karkasa mājas maksās mazāk nekā lielāka divstāvu māja, jo tai būs nepieciešams vairāk būvmateriālu. Tāpat svarīgi ņemt vērā, vai plānotajai ēkai būs vairāki stāvi vai tikai viens.
 3. Izvēlētie aksesuāri. Mājas izmērs nav viss. Būvējot karkasa māju, cenu ietekmē izvēlētie dizaina elementi, krāsošana, vēlamais jumta segums un citas sistēmas. Turklāt, ja cilvēkam uzreiz rūp mēbeļu un papildu komforta elementu uzstādīšana, arī tas var mainīt projekta izmaksas.
 4. Citi projekta plānā paredzētie aspekti. Ja iepriekš minētie aspekti ir pareizi paredzēti, tiek izvērtēti arī citi individuālie faktori, kas rada komfortu ēkā, kas arī tiks atspoguļoti paredzamajā projekta tāmē.

Kopsavilkumā – Kāpēc izvēlēties mūsu karkasa māju speciālistus?

Karkasa māju būvniecība būtiski atšķiras no tradicionālajiem projektiem, tāpēc veiksmīgas realizācijas nodrošināšanai nepieciešami speciālisti ar specifiskām zināšanām un pieredzi šādu māju izstrādē un projektēšanā.

Ar karkasa mājām strādājam jau vairāk nekā desmit gadus, tāpēc ļoti labi zinām, kas ir nepieciešams, lai projekts atbilstu visām klienta vēlmēm un vajadzībām.

Ja šaubāties, vai karkasa mājas tiešām ir īstā izvēle jūsu projektam, sazinaties ar Siphouse.lv komandu, kas atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, konsultēs un sagatavos projektu jūsu karkasa mājai.

Ja Siphouse.lv mājaslapā esat atradis savu sapņu māju, varat to ērti pasūtīt tiešsaistē par izdevīgu cenu. Mēs nekavējoties sāksim jūsu pasūtījuma apstrādi un informēsim jūs par projekta norisi.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt