Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Pirtis

Pirts ir vieta, kur var pilnībā atslābināties,relaksēties, atjaunot savu veselību un baudīt laiku ar ģimeni un draugiem.

Lasīt vairāk

Latviešiem pirtis ir sena un iemīļota tradīcija, kā arī liela un svarīga daļa no tautas vēstures, bet šodienas pasaulē, kur ikdienas steiga liek aizmirst pašiem par sevi, katrās mājās būtu vajadzīga pirts. Gatavas pirtis piedāvā jums iespēju sajust pirts maģiju mājā bez būvēšanas stresa. 

Ja arī Tev šķiet, ka pirtis ir lielisks veids, kā dažādot savu brīvo laiku, mēs ar prieku palīdzēsim izvēlēties un uzstādīt vēlamo modeli.

Šobrīd pirts daudzveidība tiešām ir liela – no iekštelpu un āra iespējām, līdz to dažādajiem modeļiem un būvmateriāliem. Parunāsim par āra pirtīm, kādas tās var būt, kādas ir to priekšrocības un īpašības, un kā izvēlēties. Šajā rakstā apskatīsim karkasa pirtis, koka pirtis, un citus pirts māju veidus, to priekšrocības un iemeslus, kāpēc iegādāties pirti. Tāpat atgādināsim, kāpēc vispār ir vērts iegādāties pirti.

Lasīt mazāk

Pirts Muca Blackpool, 2.3x3.0

Mucas pirts

Gatavas Pirtis - Muca Warrington, 2.3x2.0

Mazas pirtis

Koka Pirtis Stoke-on-Trent, 7 m²

Gatavās pirtis

Koka Pirtis Peterborough, 44 m²

Pirts mājas

Koka Pirtis Derby, 7 m²

Koka pirtis

Koka Pirtis Oulu 23 m²

Karkasa pirts

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Pirts Mājas: Kas Tās Ir un Kāpēc Tās Ir Tik Populāras?

Pirts mājas ir speciāli izstrādātas telpas, kurās jūs varat baudīt pirts procedūras. Šīs mājas ir izveidotas, ņemot vērā pirts tradīcijas un modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu prieku un labsajūtu. Pirts mājas ir pieejamas dažādās formās: karkasa pirtis, koka pirtis un gatavās pirtis. Šeit ir dažas no galvenajām iezīmēm, kas padara pirts mājas tik pievilcīgas:

 • Veselības aspekts: Pirts procedūras piedāvā daudz veselības priekšrocību, tostarp uzlabo sirdsdarbību, attīra ādu un uzlabo asinsriti. Pirts mājas ļauj jums baudīt šīs priekšrocības savā mājā.
 • Relaksācija un Stresa Mazināšana: Pirtis ir lieliska vieta, lai atbrīvotos no ikdienas stresa un relaksētos. Karkasa pirtis, koka pirtis un citi pirts māju veidi piedāvā jums miera un atpūtas oāzi ātrā un ērtā iegādes veidā.
 • Pirts Māja varētu būt kā blakus peļņas avots, kā arī jauns un ienesīgs uzņēmējdarbības veids. Ir iespējams patīkamo apvienot ar lietderīgo.
 • Dažādi Veidi un Izmēri: Pirts mājas ir pieejamas dažādos veidos un izmēros, piemēram, mazas pirtis, mucu pirtis un guļbūves pirtis. Tas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties pirti, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un pieejamajam telpas apjomam.
 • Tradicionāla un Moderna Dizaina Savienojums: Karkasa pirtis un koka pirtis saglabā tradicionālo pirts dizainu, piedāvājot vienlaicīgi modernas ērtības un tehnoloģijas. Tas ir ideāls veids, kā apvienot pagātnes un nākotnes priekšrocības.

Karkasa Pirts: Tradicionāla Pirts Pieredze

Karkasa pirtis ir pirts mājas veids, kas saglabā tradicionālo pirts atmosfēru, bet tajā pašā laikā nodrošina modernas tehnoloģijas un izturību. Šeit ir dažas no karkasa pirts priekšrocībām:

 • Ilgtermiņa Izturība: Karkasa pirts ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas garantē to izturību un kvalitāti ilgtermiņā. Jūs varēsiet baudīt pirts procedūras gadu desmitiem.
 • Tradicionālais Dizains: Karkasa pirts saglabā tradicionālo pirts dizainu, piedāvājot autentisku pirts pieredzi.
 • Elastība un Pielāgojamība: Jūs varat pielāgot karkasa pirti savām vajadzībām un izvēlēties tās izmēru un aprīkojumu.

Koka Pirtis: Dabiskums un Siltums

Koka pirtis ir īpaši piemērotas tiem, kas mīl dabu un vēlas baudīt pirts procedūras dabiskā vidē. Šīs pirts mājas ir ne tikai videi draudzīgas, bet arī piedāvā siltumu un mājīgumu. Šeit ir dažas koka pirts priekšrocības:

 • Estētiskais Dizains: Koka pirtis izceļas ar savu estētisko dizainu un siltumu, kas rada īpaši mājīgu atmosfēru.
 • Dabai draudzīgi Materiali: Koka pirtis ir izgatavotas no dabīgiem un ilgtspējīgiem materiāliem, kas ir videi draudzīgi.
 • Veselības Priekšrocības: Pirts procedūras koka pirtīs palīdz uzlabot ādas stāvokli un uzlabo asinsriti.

Gatavas Pirtis: Ērta Pirts Iegāde

Gatavas pirtis ir vienkāršs veids kā to iegūt savā ipašumā, bez nepieciešamības veikt sarežģītus būvniecības darbus. Šīs pirtis ir jau gatavas lietošanai un tiek piegādātas jums gatavā stāvoklī. Gatavas pirtis piedāvā ātru un vienkāršu risinājumu tiem, kas vēlas sākt pirts procedūras pēc iespējas ātrāk.

Mazas Pirtis, Mucu Pirtis un Guļbūves Pirtis: Pirts Izturīgiem Un Enerģiskiem Cilvēkiem

Dažādi pirts māju veidi, piemēram, mazas pirtis, mucu pirtis un guļbūves pirtis, ir piemērotas dažādām vajadzībām un interesēm. Mazas pirtis piedāvā kompaktu risinājumu tiem, kam ir ierobežots telpas apjoms, bet mucu pirtis ir lielisks āra pirts pieredzes nodrošinājums. Guļbūves pirtis piedāvā papildu relaksācijas iespējas.

Garāžas Būvniecība + Pirtis Kā Papildus Ērtība

Ja jūsu mājoklim nav pietiekami daudz vietas papildus pirts telpai, izvēloties garāžas būvniecību, jūs varat izveidot telpu, ko var apvienot ar savas automašīnas glabāšanu un klāt piebūvēt pirts kompleksu. Šis ir izdevīgs veids, kā iegūt papildus telpu un izbaudīt pirts priekšrocības.

Pirtis Projekts: Kur Sākt?

Ja jūsu plānos ietilpst būvēt pirti no nulles, svarīgi ir veikt pareizo plānošanas un projektēšanas procesu. Pirts projekts jums palīdzēs izvēlēties piemērotu pirti, tās izmēru un dizainu, kā arī izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu. Lai nodrošinātu veiksmīgu pirts projektu, ieteicams sazināties ar profesionāliem būvniekiem un arhitektiem no mūsu komandas sliphouse.lv.

Iegādājaties Pirti Un Izbaudiet Veselības un Labklājības Prieku

Pirts ir vieta, kur jūs varat pilnībā atslābināties, relaksēties un uzlabot savu veselību. Karkasa pirtis, koka pirtis vai gatavās pirtis ir pieejamas dažādos veidos un izmēros, tādējādi nodrošinot, ka jūs varat atrast pirts māju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izvēlieties pirti un iegūstiet labklājību, ko tā piedāvā. Baudi pirts procedūras savā mājā un sajūties svaigs un vesels katru dienu!

Kā Izvēlēties Savu Pirti?

Ja plānojat pirts iegādi, ir dažas galvenās lietas, kurām jums jāpievērš uzmanība:

 

 • Pirts Cenas: Pirts cenas var ievērojami atšķirties atkarībā no tās veida un izmēra. Pirms iegādāties pirti, iepazīstieties ar dažādiem piedāvājumiem un apsveriet budžetu.
 • Izmērs un Telpas: Izlemiet, cik lielu pirti vēlaties un, kur to uzstādīsiet. Pirms iegādāties pirti, pārliecinieties, ka telpa atbilst izvēlētās pirts izmēriem.
 • Aprīkojums un Funkcijas: Pirms pirts iegādes, noskaidrojiet, kādas funkcijas un aprīkojumu vēlaties, piemēram, pirtij nepieciešamās saunas krāsns, ūdens padeve, kanalizācijas izbūve u.tt.

Kāpēc pirkt pirti?

Ja pēc šī raksta jums vēl rodās šāds jautājums, tad šeit būs vēl daži iemesli, kāpēc izvēlēties  iegādāties pirti pie mums.

Droša un pareiza saunas izmantošana var palīdzēt:

 • nomierināties, relaksēties un atpūsties;
 • sakopt ādu, īpaši izmantojot dabiskus pīlingus un mitrinošus produktus;
 • uzlabot asinsriti un vielmaiņu;
 • elpceļu darbības atvieglošanai (var izmantot arī attiecīgās ēteriskās eļļas);
 • uzlabot imūnsistēmu;

Ir daudz priekšrocības, kuras varētu uzskaitīt. Pagaidām lielākā daļa ir ieteikuma rakstura, jo medicīna vēl tikai pēta pirts ietekmi uz organismu.

Tātad, kuru pirti izvēlaties? Gaidīsim Jūsu jautājumus, vēlmes un pasūtījumus!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt