Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Dārza mājiņas

Dārza mājiņas ir iecienīts risinājums tiem, kas vēlas paplašināt savas dzīves telpas un baudīt dārza burvību.

Lasīt vairāk

Šīs kompaktās un pievilcīgās mājiņas ir ideālas, lai papildinātu jūsu īpašuma vērtību un piedāvātu daudzpusīgas iespējas.

Dārza mājiņas ir pieejamas dažādos izmēros un dizainos, piedāvājot daudzveidīgu izvēli. Lai gan tās var būt mazas, tās ir pilnībā funkcionālas, piedāvājot vietu gan atpūtai gan, ja nepieciešams, mantu glabāšanai. Tās var būt lieliskas vasaras atpūtai, kā arī vasaras dārza mājiņas ar terasi, kurās var baudīt saules starus un svaigo gaisu.

Viena no galvenajām priekšrocībām, izvēloties mazas dārza mājiņas, ir to cenas. Lētas dārza mājiņas piedāvā iespēju iegādāties īpašumu, kas nepieprasa ievērojamas finansiālas izmaksas, bet tomēr nodrošina papildu dzīves telpas. Dārza mājiņu izpārdošana var būt lieliska iespēja, kā iegūt vēl labāku piedāvājumu un ietaupīt vēl vairāk. Galvenais turēt acis vaļā un izpētīt labākos piedāvājumus.

Siltinātas dārza mājas ir īpaši populāras, jo tās piedāvā iespēju izmantot telpas visās sezonās. Siltums un komforts ir nodrošināts pat vēsākajā laikā, un tās ir lieliskas, lai ieturētu dārza ballītes, piknikus vai vienkārši atpūstos. Koka dārza mājiņas ir īpaši piemērotas šādam nolūkam, jo koks ir dabiski siltināts un piešķir mājoklim mājīgu un iekārtotu izskatu.

Lasīt mazāk

Dārza Šķūnis Aurelius, 6 m²

Gatavi šķūnīši

Koka Dārza Māja Fredrikstad, 24 m²

Guļbūves mājas

SIP Siltinātas Dārza Māja Havana, 17 m²

Koka dārza mājiņas

SIP Siltinātas Dārza Māja Manila, 29 m²

Siltinātas dārza mājas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

No kā ir atkarīga cena?

Dārza mājiņas cenas būs atkarīgas no daudziem faktoriem, tostarp no jūsu izvēlētā modeļa varianta un tā bāzes cenas, nepieciešamajām modifikācijām atbilstoši jūsu vajadzībām, jebkuriem uzstādīšanas darbiem utt. Taču labā ziņa ir tā, ka, sazinoties ar mums, jūs vairs nav jāuztraucas par savu projektu. Siphouse.lv komanda veiks jums profesionālu darba tāmi, iegūs nepieciešamās būvatļaujas, un parūpēsies par visām pārējām darbu izpildes īpatnībām. Vienkārši piezvaniet +37126176777 mums vai nosūtiet mums e-pastu info@siphouse.lv, un mēs garantējam, ka palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu.

Dārza mājiņas cena ir viens no galvenajiem faktoriem, kas padara tās pievilcīgas. Tās ir daudz lētākas kā tradicionālās mājas būvniecība, tāpēc tās ir pieejamas plašākai sabiedrības daļai. Jūs varat atrast lētas dārza mājiņas, kas atbilst jūsu budžetam un vajadzībām mūsu mājaslapā.

Ražošana un celtniecība

Lai gan koka dārza mājas tiek būvētas ātrāk nekā parastās mājas, to ražošanas tehnoloģija ir sarežģīta, lai veiksmīgi izveidotu un īstenotu klienta vēlamo projektu, ir nepieciešamas speciālista zināšanas. Parasti darbs sākas ar pasūtītāja izvēlētā modeļa pamatni, kuras piemērus var apskatīt mūsu katalogā. Tad atbilstoši projekta specifikai, no rūpnīcas tiek pasūtītas kabīnes konstruktīvās daļas. Izgatavotās detaļas tiek nogādātas objektā, kur nekavējoties sākas mājas montāžas un celtniecības darbi. Tā strādā lielākā daļa uzņēmumu, kas organizē dārza mājiņu būvniecību,kā arī apkalpo citus līdzīgus projektus, jo tas nodrošina ātrāku un efektīvāku būvniecību.

Karkasa dārza mājas:

Karkasa dārza mājiņas būvē no rūpnīcā izgatavotām konstrukcijām, sastiprinot tās vienotā karkasā un piestiprinot pie pamatiem. Tas ir diezgan vienkāršs un ātrs būvniecības paņēmiens, kas kļūst arvien populārāks arī mūsu valstī.

Karkasa dārza mājiņas parasti ir apšūtas ar rūpnīcas dēļiem, kam raksturīga kvalitāte un izturība. Tos var ne tikai sagatavot un impregnēt, bet arī pārklāt ar izvēlēto krāsu. Diezgan bieži karkasa dārza mājiņas tiek būvētas “A” formā, ar slīpu jumtu, taču tās var būt arī plakanas vai citas formas.Enerģijas klase būs atkarīga no tā, vai dārza mājiņas būs dzīvojamās vai tikai atpūtai paredzētas. 

Paneļu dārza mājiņas:

Šī ir viena no vienkāršākajām un ātrākajām iespējām. Paneļu dārza mājiņas parasti būvē no SIP paneļiem, ko raksturo kvalitāte un izturība. Paneļi tiek ražoti un pilnībā sagatavoti rūpnīcā, kas ļauj ērti konstruēt, nostiprināt un uzbūvēt jūsu mājiņu.

Tā kā koka mājas diezgan bieži tiek būvētas dārzos, pielāgojoties videi, var izvēlēties ar dēļiem apvilktu SIP dārza māju. Jumts var būt gan slīps, gan vienpusējs, gan plakans – kā vēlaties.

Dārza mājiņa ar terasi:

Šis, iespējams, ir viens no populārākajiem modeļiem – māja ar terasi. Galu galā, kas gan ir atpūta svaigā gaisā bez omulīgas pasēdēšanas vietas? Dažām no mūsu piedāvātā klāsta mājām ir integrētas terases, taču lielākā daļa jāpasūta atsevišķi, lai nodrošinātu  atbilstoša izmēra terases platformas pieskaņošanu mājas projektam.

Ja būsi jau iegādājies dārza mājiņu, bet aizmirsis par terasi, tad sazinies ar mums, un mēs vienosimies par tās izgatavošanu un uzstādīšanu.

Terases tiek izgatavotas no kvalitatīviem dēļiem, kas piestāv gan koka, gan paneļu mājai.

Dārza mājiņas: Praktisks Papildu Telpas Elements

Dārza mājiņas ir lielisks veids, kā paplašināt jūsu dzīves telpas, piedāvājot praktisku papildu vietu gan atpūtai, gan uzglabāšanai. Lai gan tās ir mazas, tās var kalpot dažādiem nolūkiem, un tās ir īpaši piemērotas dažādām vajadzībām

Koka dārza mājiņas: Kvalitatīvs Un Mājīgs Risinājums

Koka dārza mājas ir populāra izvēle, jo koks ir dabiski siltināts un piešķir mājoklim mājīgu un omulīgu izskatu. Šīs mājiņas ir ne tikai praktiskas, bet arī ilgtspējīgas, jo koks ir atjaunojams resurss un draudzīgs apkārtējai videi.

Siltinātas dārza mājas piedāvā komfortablu telpu visās sezonās. Tās ir lieliskas gan vasaras atpūtai, gan ziemas uzglabāšanai. Koka dārza mājiņas ir īpaši izturīgas un izolētas, nodrošinot aizsardzību no vēja, lietus un sniega.

Kopumā, gatavas dārza mājiņas ir praktisks un pievilcīgs risinājums tiem, kas vēlas paplašināt savas dzīves telpas un izbaudīt dārza burvību. Tās ir pieejamas dažādos izmēros, dizainos un cenās, nodrošinot plašu izvēli un pieņemamas izmaksas. Siltinātas dārza mājas un koka dārza mājas piedāvā ilgtspējīgu un mājīgu vidi, kurā varat baudīt atpūtu un relaksēties ar ģimeni un draugiem savā dārzā.

Kāpēc izvēlēties Siphouse.lv?

Siphouse.lv ir profesionāļu komanda, kas sagatavo dārza mājas un citus būvniecības risinājumus, ar kuru palīdzību ikviens klients varēs izgatavot mājas projektu, kas atbilst visām cerībām. Mūsu tiešsaistes katalogā jūs atradīsiet dažāda izmēra, dizaina un cita nolūka ēku iespējas, kuras var viegli pielāgot dažādām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vasarnīca jūsu ģimenei un draugiem, kas bieži ciemojas, darba vai noliktavas telpa, mēs garantējam, ka ikviens šeit atradīs to, ko meklē. Jūs varat ērti pasūtīt un iegādāties sev tīkamo dārza māju tiešsaistē.

Saziniāties ar mums jau šodien, un mēs par visu parūpēsimies un nodrošināsim, ka jums ir dārza nojume, kas atbilst visām jūsu vēlmēm un izsapņotajām iecerēm.

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt