Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Konteineru mājas

Konteineru mājas ir jauns un inovatīvs risinājums, kas ļauj cilvēkiem izveidot dzīvesvietu, izmantojot jūras konteinerus, kuros pārvadā dažādas paciņas un materiālus.

Lasīt vairāk

Šīs mājas ir kļuvušas par populāru izvēli, jo tās apvieno modernu dizainu un funkcionalitāti, piedāvājot praktisku un stilīgu dzīvesvietu. Izpētiet konteineru māju pasauli un uzziniet par šo interesanto dzīvesveidu.

Konteineru tipa mājas ir veidotas, izmantojot jūras konteinerus kā pamatu. Šie konteineri ir pazīstami ar savu izturību un noturību pret laikapstākļiem, kas tos padara par ideāliem dzīvesvietas būvēšanai. Konteineru mājas cenas var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, tostarp izmēra, dizaina un aprīkojuma.

Viena no lieliskajiem plusiem konteineru mājām ir tās mobilitāte. Jūs varat viegli pārvietot savu mājas bāzi, ja nepieciešams, jo konteineri ir pārvietojami. Tas nozīmē,  ja vēlaties mainīt dzīvesvietu vai pārcelties uz citu vietu, jūs to varat darīt ātri un bez lielām izmaksām.

Konteineru tipa mājas piedāvā dažādus izmērus un variantus, lai atbilstu dažādām vajadzībām. Moduļu mājas konteineru varianti ietver dažādus iekšējos izkārtojuma risinājumus, sākot no vienas istabas studijas tipa vai līdz vairāku istabu mājām. Tādēļ šīs mājas ir piemērotas gan vienai personai, gan ģimenei.

Konteineru mājas Latvijā kļūst arvien populārākas. Konteineru māju cena ir pieejama lielākai daļai sabiedrības, salīdzinot ar standarta ķieģeļu māju cenām. Moduļu mājas konteineru piedāvājumā ir, modernā dzīvesveida priekšrocības un estētiskais dizains, kas  padara konteineru mājas par ideālu izvēli tiem, kas vēlas dzīvot moderni un funkcionāli, vienlaikus ietaupot resursus un baudot mobilitāti. Izvēlieties konteineru māju kā savu nākamo dzīvesvietu un iepazīstiet šo inovatīvo dzīvesveidu tuvāk,  sazinoties ar mūsu speciālistu komandu Siphouse.lv. 

Lasīt mazāk

Produkta kategorija

Siltinātas Gatavas Māja Rotterdam, 18 m²

Gatavas mājas

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt