Atvērts līdz 17:00

Piegāde

Construction Type

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērts līdz 17:00

Noderīga informācija

Mūsu produktus var piegādāt Lielbritānijā, Īrijā un Eiropā, kā arī visā pasaulē. Vienkārši sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par piegādi visā pasaulē.

iegādes cenas

Piegādes uz Apvienoto Karalisti lielākajā daļā kontinentālās daļas ir bezmaksas. Piegādes uz Nīderlandi, Franciju, Vāciju, Itāliju un Spāniju lielākajā daļā kontinentālās daļas ir bez maksas. Attiecībā uz piegādēm uz citām Eiropas valstīm un pārējo pasauli, lūdzu, pārbaudiet cenas, sazinoties ar mums. Piegādēm uz grūti sasniedzamām vietām var tikt piemērota papildu maksa.

Vai izkraušana ir iekļauta cenā?

Apvienotās Karalistes teritorijā mēs neprasīsim palīdzību izkraušanā. Izkraušana ir bezmaksas un iekļauta cenā. Visas kravas automašīnas, kas tiek izmantotas mūsu produktu pārvadāšanai ir iekrāvēji to izkraušanai. Attiecīgi jūsu prece tiks piegādāta jums ērtā laikā. Citās teritorijās izkraušanas pakalpojumus nepiedāvājam. Jūsu produkts tiks nodrošināts, kad samaksāsiet par tā kopējo cenu, zvanot mums vai veicot bankas pārskaitījums.

Piegādes termiņš

Noliktavā esošo produktu piegādes termiņš būs 2-3 nedēļas (atkarībā no galamērķa), un 4–6 nedēļas produktiem, kas nav noliktavā; pēc pasūtījuma izgatavotām precēm piegādes termiņš būs 4-8 nedēļas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes termiņš ir atkarīgs no sezonāliem faktoriem, tāpēc jums vajadzētu to pārrunāt ar savu pārdošanas vadītāju. Kad gaidīt piegādi? Kad jūsu pasūtījums tiks apstiprināts, mēs jums paziņosim nedēļu skaitu, kuru laikā jūs varat sagaidīt preces piegādi. Tad piegādes uzņēmums jūs informēs, kad preces ir gatavs piegādei un apmēram dienu, kad to var sagaidīt. 1-4 dienu laikā pirms datuma piegādes, ar jums sazināsies vēlreiz, lai noskaidrotu, vai piekrītat vai vēlaties mainīt ieteikto piegādes datumu.

Piegāde Pie Mājas Durvīm

Pasūtītās preces tiks piegādātas tuvākajā norādītajā adresē. Pie piegādes adrese, mūsu vadītāji novietos savu transportlīdzekli pēc iespējas tuvāk un izkraus preces droši vietā, kur palete, vadītājs un transportlīdzeklis ir droši novietots. Mūsu pieredzējušie autovadītāji sniegs visu nepieciešamo palīdzību, izkraujot preces pēc iespējas tuvāk pieprasītajai adresei. Vai mans apgabals ir klasificēts kā grūti sasniedzams? Grūti sasniedzama vieta ir vieta, kas nav sasniedzama mūsu kravas automašīnām ceļu vai ceļu platības dēļ. Apvienotajā Karalistē mūsu produkti tiek piegādāti kravas automašīnās, kuru platums ir 2,5 m, garums 10 m un 2,5 m augsts. Turklāt katrā kravas automašīnas pusē ir nepieciešams papildu skaitītājs, lai stabilizētu transportlīdzekli izkraušanas laikā. Ja neesat pārliecināts, vai jūsu piegādes vietu var būt grūti sasniedzama, lūdzu, iepriekš sazinieties ar mums. Piegādei uz grūti sasniedzamām vietām tiek piemērota papildu maksa maksas. Lai iegūtu vairāk informācijas par piegādi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu pa numuru +37126176777, rakstiet uz e-pastu info@siphouse.lv 

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt