Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Gatavi šķūnīši

Dārza šķūnīši ir izcils risinājums dažādu priekšmetu uzglabāšanai dārzā – no puķu podiem un dārza instrumentiem, līdz pat zāles pļāvējiem. Tā var būt arī lieliska darbnīca, kurā veikt dārza amatniecības projektus un remontdarbus.

Lasīt vairāk

Šobrīd koka gatavie dārza šķūnīši iegūst arvien vairāk lielāku popularitāti un ir pieejami dažādos dizainos un stilos, kas atšķiras no tradicionālajiem variantiem, piedāvājot plašas pielietošanas iespējas. Ir ieejami dažādi dārza šķūnīšu stili, materiāli un cenas, tāpēc ir svarīgi apsvērt, kādas ir jūsu konkrētās vajadzības un prioritātes. Vai vēlaties šķūni, kā papildu uzglabāšanas telpu, vai tā būs darbnīca vai pat dekoratīvs elements dārzā? Vai jums nepieciešama liela un funkcionāla strukturēta telpa, vai arī pietiek ar mazu un elegantu šķūnīti? Pirms iegādāties dārza šķūni, nepieciešams apsvērt visus šos faktorus, kas palīdzēs jums atrast piemērotāko risinājumu.

Lasīt mazāk

3 / 3

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt