Atvērts līdz 17:00

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Domājot par a Projekts?

Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Mazas vasarnīcas

Mazu vasarnīcu priekšrocības ir plašas, un tās piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības gan ekonomiskajā gan praktiskajā aspektā. Iegādājoties nelielu vasarnīcu, jūs varat iegūt vairākas telpas, neieguldot lielas naudas summas mājas piebūvē.

Lasīt vairāk

Ir vērts atzīmēt, ka vasarnīcām nav jābūt ļoti lielām, lai tās būtu funkcionālas un piedāvātu daudzpusīgas iespējas, tādējādi ieguldot videi draudzīgā risinājumā. Mazas vasarnīcas ir lielisks veids, kā paplašināt esošo dzīvojamo platību, nodrošinot papildu telpu ģimenes izklaidēm, hobijiem vai pat darbam no mājām. Tās var kalpot kā mājīga atpūtas vieta, kurā baudīt brīvdienu atpūtu, vai kā praktiska noliktavas telpa, lai uzglabātu sezonas priekšmetus un dārza rīkus. Lielākā daļa mazu vasarnīcu ir pietiekami nelielas, lai tās nebūtu nepieciešams būvēt uz jauniem pamatiem, bet tās nodrošina vērtīgu papildu platību bez lielām būvniecības izmaksām.

Lasīt mazāk

Vai domājat par individuālu projektu?
Mēs varam palīdzēt!

Sniedziet mums sīkāku informāciju par to. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Need Assistance?

Produkta kategorija

Cena

Guļamistabas

Telpas platība

Vai vēlaties, lai mēs jums atzvanītu un sniegtu padomu par produktu?

Tālāk atstājiet savu tālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Pastāstiet mums par produktu, kuru meklējat

Sniedziet sīkāku informāciju par produktu, kuru meklējat (lietošanas mērķis, platība, izmēri, dizains utt.). Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk (parasti tajā pašā vai nākamajā darba dienā).

Zvaniet, lai pasūtītu

+37126176777

Atvērt